Oblíbené položky

Spinol emulze mycí 200ml

Kód výrobku: 70510
Nedochází k alergizaci nebo dráždění pokožky.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Spinol emulze mycí 200ml

Nedochází k alergizaci nebo dráždění pokožky.

Informace o produktu

Výrobce: IREL S.R.O.
Značka: SPINOL
Kód výrobku: 70510
Kód EAN: 8595194600362
Držitel rozhodnutí: IREL S.R.O.

Podstatou IREL – emulze mycí tohoto přípravku je působení emulze lipofilních látek na nečistoty na pokožce. Použitím přípravku jsou tyto látky včetně odumřelých částí pokožky a jejích metabolitů z pokožky odstraněny. Velmi důležitou okolností při použití emulze MYCÍ je fakt, že nedochází k alergizaci nebo dráždění pokožky agresivními povrchově aktivními látkami, které jsou součástí běžných mycích přípravků. V kůži není také narušena soudržnost jejích svrchních vrstev, takže nenastane následný únik vody z kůže, který vede k jejímu vysušení a případně i rozpraskání. Protože emulze MYCÍ obsahuje lipofilní látky ve složení neporušujícím hydrofilně-lipofilní rovnováhu v kůži, nedochází na druhé straně ani k projevům odmaštění pokožky, které může vést ke ztrátě její pružnosti, vláčnosti a porušení ochranné funkce.

Základní funkční složkou této emulze jsou lehké oleje a jejich deriváty, které jsou emulgovány ve vodném prostředí. Oleje rozpouštějí a uvolňují nečistoty mastné povahy a převádějí je za přispění svých polárních derivátů ve formě emulze do vodného prostředí, odkud mohou být pak už snadno opláchnuty vodou nebo setřeny vlhkým ubrouskem. Naproti tomu vodná fáze emulze obsahuje ochranné, regenerační a kondicionační faktory pro kůži. Mezi ochranné faktory patří zejména látky, které brání rozvoji nežádoucí mikroflóry na kůži (kvarterní amoniové soli), a látky zpevňující pokožku svým aktivním působením na stěnu kožních buněk (chitosan). Mezi kondicionační a zároveň i ochranné faktory patří látky, které svým složením odpovídají přirozenému kožnímu mazu (sébu) a látky, které vytváří na povrchu pokožky ochrannou vrstvu a podílejí se na zvýšení její vláčnosti a pružnosti (včelí vosk a cetylalkohol).

Přípravek má vyváženou hodnotu pH odpovídající její přirozené hodnotě na kůži, a proto nepůsobí dráždivě ani na citlivé pleti. V důsledku kombinace všech účinných látek je výsledný pocit po omytí pokožky velmi příjemný a ani při pravidelném a častém používání přípravku nedochází k výskytu nežádoucích kožních projevů.

Složení (INCI):
Aqua, C21-C28 Alkane, Propylene Glycol, Sodium Lauroyl Sarcosinate (and) Sodium Cocoamphoacetate (and) Sodium Methyl Cocoyl Taurate (and) Lauryl Glucoside (and) C12-C13 Alkyl Lactate, Chitosan Succinamide, Ceteareth-6 (and) Stearyl Alcohol, Decyl Cocoate, Glyceryl Stearate Citrate, Beeswax, Cocamide DEA, Cetyl Alcohol, Undecylenamidopropyltrimonium Methosulfate, Sodium Chloride, Cetylpyridinium Chloride, Parfum, Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone.

IREL
Řada kosmetiky pro citlivou kůži
Tato Řada výrobků jemné kosmetiky IREL je určena pro osoby s citlivou a velmi citlivou pokožkou. Přípravky jsou vhodné zejména pro jedince trpící atopickým ekzémem, cukrovkou (diabetem), kožními záněty (dermatitidami), alergickými projevy, ale i pro lidi s vysušenou kůží, kterou trpí zejména starší osoby. V řadě IREL jsou obsaženy jak přípravky na mytí, regeneraci a revitalizaci pokožky, tak i masážní gely, určené zejména pro zklidnění bolestivých kloubních spojení a snížení bolestivosti namoženého svalstva. Společnou vlastností všech přípravků je jejich nedráždivost, jemnost při použití a zanechání příjemného pocitu na kůži po jejich aplikaci. Účinek přípravků řady IREL působí dlouhodobě po jejich použití a pokožka je tak chráněna do doby dalšího ošetření. Optimálního výsledku je dosaženo při pravidelném používání přípravků.

Řada přípravků IREL je určena k ošetření celého povrchu těla. Mycí emulzi lze navíc s výhodou použít i pro hygienu intimních partií. Přípravky je však možno ošetřovat místně jen problematické partie, jakými jsou zejména paže, chodidla, lýtkové části nohou a oblast krku a dekoltu. Používáním přípravků řady IREL dochází k obnovení rovnováhy v kůži a tím i dosažení její plné ochranné funkce.

Výrobková řada:
IREL – emulze mycí
IREL – emulze zvláčňující
IREL – emulze tonizující
IREL - emulze zpevňující
IREL - tělové mléko
IREL - masážní gel s ostropestřcem
IREL - masážní gel s kostivalem a kaštanem
IREL - masážní olejový gel

Pět prvních přípravků řady IREL zahrnuje emulze mycí, zvláčňující, tonizující, zpevňující a tělové mléko. Tyto přípravky mohou být používány samostatně nebo v kombinaci, která zaručuje komplexní šetrné ošetření pokožky. Při tomto přístupu není nutno používat pro ošetření pleti jiné kosmetické přípravky, kterými by mohla být pokožka případně drážděna, a může se tak naplno uplatnit příznivý vliv přípravků řady IREL.

K očistě pokožky těla včetně intimních partií je určena emulze MYCÍ. Tento přípravek je možno použít jako tekuté mýdlo nebo sprchový gel. Jeho funkce spočívá v odstranění nečistot a odumřelých částí pokožky velmi šetrným způsobem, kdy nedochází k narušení živých částí pokožky ani k jejich následnému vysušení nebo odmaštění. Po umytí pokožky je možné použít emulzi ZVLÁČŇUJÍCÍ, TONIZUJÍCÍ, ZPEVŇUJÍCÍ nebo TĚLOVÉ MLÉKO. Tyto přípravky je možno používat odděleně nebo v kombinaci na různé partie těla nebo s různým časovým odstupem podle povahy a stavu pokožky. Pro ošetření větších povrchů těla je určena emulze ZPEVŇUJÍCÍ; na sušší části pokožky aplikujeme emulzi ZVLÁČŇUJÍCÍ nebo TONIZUJÍCÍ. Pro spotřebitele, kteří upřednostňují vysokou hydrataci pokožky spojenou s rychlým vstřebáním přípravku, je určeno TĚLOVÉ MLÉKO, které poskytuje pokožce mimo výživy i účinnou ochranu.

U problematické kůže, postižené zejména druhotnými projevy diabetu, atopickým ekzémem nebo psoriázou je vhodné aplikovat emulzi TONIZUJÍCÍ při ranním ošetření pokožky a emulze ZVÁČŇUJÍCÍ na noc. Emulze ZVLÁČŇUJÍCÍ je vhodná i pro lokální ošetření kůže v oblastech plosek a pat nohou, kolen a loktů, která bývá zejména u střední a starší generace postižena nadměrným vysušením s následným rozpraskáním. Optimální kombinaci přípravků, z hlediska jejich použití na konkrétních tělních partiích včetně četnosti aplikace, je ovšem třeba nejlépe prakticky vyzkoušet.

MASÁŽNÍ GELY s rostlinnými extrakty jsou určeny pro lokální masáže míst, kde došlo nadměrné zátěži kloubů a svalstva s následnými projevy bolestivosti a ztuhlosti. Je vhodné je aplikovat i v případech vnitřních zánětlivých procesů, např. artritidy nebo zánětů kosterních svalů. MASÁŽNÍ OLEJOVÝ GEL je vhodný pro masáže rozsáhlejších partií těla nejen pro výše uvedená použití, ale i pro relaxační masáže, různé typy reflexních terapií a masáže otlaků a míst, kde hrozí riziko proleženin, zejména u dlouhodobě nepohyblivých pacientů.

Recenze

Recenze produktu Spinol emulze mycí 200ml

Diskuze

Diskuze k produktu Spinol emulze mycí 200ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám