Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

SMOKLIN

Cigarety jsou jednou z nejrozšířenějších drog na celém světě. Odvykání kouření stále odmítá z nejrůznějších důvodů podstoupit celá řada osob i přesto, že jsou si plně vědomi rizik spjatých s kouřením. A právě pro tyto jedince jsou připraveny výrobky Smoklin.

Aktivní a bohužel i pasivní kouření způsobují našemu organismu mnoho nepříjemných zdravotních komplikací. Dlouhodobé kouření může vést k rakovině plic, slinivky břišní, střev a dalších částí těla. Je také příčinou mnoha infarktů a mozkových příhod, urychluje také procesy stárnutí kůže, což se projevuje menší pružností pleti a vyšším výskytem vrásek. Je zapotřebí uvést, že kouření v době těhotenství zvyšuje pravděpodobnost potratu nebo narození dítěte s vrozenou vadou. A to pochopitelně nejsou všechny zdravotní komplikace, za jejichž vznikem je nutné hledat kouření.

A jelikož je kouření silně návykové, mnoho kuřáků není schopno s kouřením přestat i přes znalost všech možných zdravotních komplikací, které mohou postihnout buď je samé, nebo jejich nejbližší. Právě tito kuřáci jistě ocení účinky přípravků Smoklin. Je ovšem nutné uvést, že nejlepší obranou proti uvedeným komplikacím je nekouřit.

Čaj Smoklin obsahuje dvacet sáčků, v nichž jsou obsaženy všechny uvedené látky. Pití čaje je také vhodné doplnit užíváním tobolek Smoklin se stejným složením. Pokud tedy nejste z nejrůznějších důvodů schopni vystavit definitivní stop kouření, jsou přípravky Smoklin vhodnou volbou pro vás.

Katalogový výpis | Seznam

SMOKLIN Smoklin 30 tobolek

SMOKLIN Smoklin 30 tobolek
Kód:212117

Naše cena:  166 Kč
Běžná cena:  171 Kč

Doplněk stravy, který je určen nejen pro aktivní kuřáky, ale i pro širokou populaci vystavenou negativním vlivům pasivního kouření.
Dostupnost: skladem
 
Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz