Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Týden šílených slev

SMOKLIN

Cigarety jsou jednou z nejrozšířenějších drog na celém světě. Odvykání kouření stále odmítá z nejrůznějších důvodů podstoupit celá řada osob i přesto, že jsou si plně vědomi rizik spjatých s kouřením. A právě pro tyto jedince jsou připraveny výrobky Smoklin, které potlačují negativní účinky a projevy kouření.

Aktivní a bohužel i pasivní kouření způsobují našemu organismu mnoho nepříjemných zdravotních komplikací. Dlouhodobé kouření může vést k rakovině plic, slinivky břišní, střev a dalších částí těla. Je také příčinou mnoha infarktů a mozkových příhod, urychluje také procesy stárnutí kůže, což se projevuje menší pružností pleti a vyšším výskytem vrásek. Je zapotřebí uvést, že kouření v době těhotenství zvyšuje pravděpodobnost potratu nebo narození dítěte s vrozenou vadou. A to pochopitelně nejsou všechny zdravotní komplikace, za jejichž vznikem je nutné hledat kouření.

A jelikož je kouření silně návykové, mnoho kuřáků není schopno s kouřením přestat i přes znalost všech možných zdravotních komplikací, které mohou postihnout buď je samé, nebo jejich nejbližší. Právě tito kuřáci jistě ocení účinky přípravků Smoklin. Ty díky vhodně vybraným přírodním antioxidantům, vitamínům a stopovým prvkům celkově regenerují organismus, snižují dopady kouření a podporují správné funkce orgánů, které jsou kouřením přímo ohroženy. Je ovšem nutné uvést, že nejlepší obranou proti uvedeným komplikacím je nekouřit.

Detoxikační čaj Smoklin obsahuje dvacet sáčků, v nichž jsou obsaženy všechny uvedené látky napomáhající ke zmírnění zdravotních komplikací. Pití čaje je také vhodné doplnit užíváním tobolek Smoklin se stejným složením. Pokud tedy nejste z nejrůznějších důvodů schopni vystavit definitivní stop kouření, jsou přípravky Smoklin vhodnou volbou pro vás.

Katalogový výpis | Seznam

Smoklin 30 tob.

Smoklin 30 tob.
Kód:212117

Naše cena:  166 Kč
Běžná cena:  171 Kč

Doplněk stravy. Je určen nejen pro aktivní kuřáky, ale i pro širokou populaci vystavenou negativním vlivům pasivního kouření.
Dostupnost: do 2 dnů
 
Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz