Podrobné informace

Syrovátkový protein je získáván z přírodních zdrojů. Je nejčistší a nejlépe stravitelnou bílkovinou.

Informace o produktu

Výrobce: STARLIFE
Značka: STARLIFE
Kód výrobku: 326793
Kód EAN:
Držitel rozhodnutí: STARLIFE

Proteiny (bílkoviny) jsou podstatou všech živých organismů, jejich název pochází z řeckého „proteos“ – první. Odborníci na výživu doporučují, aby každodenní strava dospělé osoby s průměrnou hmotností 70 kg obsahovala 15-25 % proteinů, tedy přibližně 55-60 g bílkovin denně. Toto množství je dostatečné pro uchování normálních biologických funkcí těla. Toto množství je však dostatečné pro organismus, který není ve vývinu zatěžován sportovními výkony.

Zbaven vedlejších mléčných produktů, které mohou často vyvolávat alergie. Mléčné produkty, maso a vejce také obsahují velké množství bílkovin, vždy však v nižším množství v porovnání s kvalitní syrovátkovou bílkovinou. Absolutním vrcholem produkce bílkovin je syrovátkový proteinový hydrolyzát. Jako základ při přípravě této formy slouží proteinový koncentrát, v němž byly naštěpeny dlouhé řetězce syrovátkových proteinů pomocí enzymů pro lepší vstřebatelnost v lidském organismu. Účinky hydrolyzátu jsou tak díky vysoké absorpci na špičkové úrovni. Ve srovnání se syrovátkovými bílkovinami může být absorpce v něm obsažených aminokyselin pomalejší, účinkují tedy po delší dobu. Tajemstvím v něm obsaženého mléka je esenciální aminokyselina tryptofan.

Doporučené dávkování:
1 víčko (30 ml) denně.

Složení:
100% koncentrát ovocné šťávy (směs: tmavá třešeň, borůvka, malina, jablko, hruška), Lactium® US Patent (mléčný proteinový hydrolysát; kasein) 180 mg.

Recenze

Recenze produktu Sleep Well 1000 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Sleep Well 1000 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze