Podrobné informace

Mléko napomáhá udržovat zdravý vzhled pokožky a chrání ji před nepříznivými vlivy okolního prostředí. Přispívá k ochraně před negativním působením volných radikálů.

Informace o produktu

Výrobce: PHARMDR.PAVEL ŘÁDEK
Značka: SKINPROTECT
Kód výrobku: 75031
Kód EAN: 8595225801232
Držitel rozhodnutí: PHARMDR.PAVEL ŘÁDEK

Účinky tělového mléka SkinProtect Rooibos: Tělové mléko s extraktem rostliny Aspalathus linearis (Rooibos) napomáhá udržovat zdravý vzhled pokožky a chrání ji před nepříznivými vlivy okolního prostředí. Přispívá k ochraně před negativním působením volných radikálů. Účinné látky obsažené v této rostlině mají výrazný antiseptický, protizánětlivý a antioxidační efekt.Tělové mléko upravuje velikost pórů a zjemňuje a vyhlazuje povrch pokožky. Zlepšuje prokrvení pokožky. Dále příznivě upravuje vodní režim. Působí příznivě na sluncem poškozenou a podrážděnou pokožku,dále na problematickou pokožku se sklonem k vysušování a šupinatění. Zlepšuje elastičnost a upravuje pokožku na optimální mastnost . Použití přípravků této řady je doporučováno zejména osobám s problematickou pokožkou se sklonem k tvorbě zánětlivých a bakteriálních onemocnění kůže, ekzémů a lupénky. Vhodná je kombinace s přípravkem SkinProtect tbl. a CelulitisProtect tbl.

Složení: Aqua, Paraffinum Perliquidum, Aspalathus Linearis Extr., Petrolatum,Glycerin, Cetyl and Stearyl Alkohol, Alkyl Benzoane, Dimeticone, Urea, Sweet Almond Oil, Glycine Soja Oil, D-Panthenol, Dehydroacetic Acid, Xanthan Gum, Tocoferol, Retinol Palmitane, Ascorbyl Palmitane, Polyacrylamide, Glycereth-2 Cocoate, Isoparaffin, Sodium Laureth Sulfate, Laureth-4,BHT, Benzyl Alkohol, Parféme Celesty, Jasmonal, Linalol, Alcool Benzylique, Isorandeine, Lilia, Limonene

Balení: láhev 250 ml

Recenze

Recenze produktu SkinProtect Rooibos Tělové mléko 250 ml

Diskuze

Diskuze k produktu SkinProtect Rooibos Tělové mléko 250 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze