Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby pro děti a maminky » Potřeby pro péči o dítě » Dudlíky, šidítka » Šidítka pro děti

Šidítka pro děti

Inhalační šidítka představují skvělého pomocníka, jak mít opět zdravé miminko. Uplatní se při podávání léků, případně éterických olejů při chřipce a nachlazení. Malé děti inhalační dudlíky přímo milují, protože inhalování jim pomůže při nemoci nebo zlepší jejich dýchání a inhalování je nejméně bolestná a bezproblémová aplikace léků.

Jak fungují inhalační šidítka?

Při inhalaci pronikají léčivé látky do dýchacích cest, kde rychle působí proti různorodým onemocněním. Dudlíky jsou naplněny buď léčivými látkami, nebo éterickými oleji, které zajistí klidné dýchání a volný nos bez ucpání. Použití je jednoduché, šidítka obsahují savičku z latexu, skrze kterou probíhá celý inhalační proces.

Díky inhalačním šidítkům je podávání léků a kapek tak snadné, stačí pouze naplnit savičku a inhalování může začít. Malé děti si oblíbily i inhalování éterických olejů, jelikož tyto látky nádherně voní.

Ortodontické dudlíky pro správný vývoj prvních zoubků

V naší nabídce naleznete i speciální ortodontické dudlíky, které napomáhají ke správnému tvaru ústní dutiny a ke zdravému vývoji zubů a dásní. Jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který se plně přizpůsobí tvaru dětské ústní dutiny a podpoří její přirozený vývin.

Předcházejte vzniku ortodontických vad

Díky použití ortodontických šidítek předejdete tomu, aby vaše děti měly v budoucnu deformované zuby a čelist, vadnou výslovnost nebo kazivé zoubky. Ortodontické dudlíky zajistí správné postavení jazyka při sání, čímž zabrání vzniku jakýchkoliv ortodontických vad. Miminka si na speciální dudlíky perfektně zvykají, zvláště když jsou používány už v raném věku.

V našem sortimentu naleznete celou řadu kvalitních ortodontických a inhalačních dudlíků. Nabízíme šidítka pro chlapce i pro holčičky v několika různých barvách a provedeních. Velmi oblíbené jsou i svítící dudlíky, které lze snadno najít ve tmě při vypadnutí z úst miminka.

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
Značka:
Všechny

Rozbalit filtr

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám