Podrobné informace

Šediváček navrací Vašim vlasům původní barvu

Informace o produktu

Výrobce: BOOS - BIOLOG.SUBSTANCIE
Značka: ŠEDIVÁČEK
Kód výrobku: 36760
Kód EAN: 85808614
Držitel rozhodnutí: BOOS - BIOLOG.SUBSTANCIE

ŠEDIVÁČEK je přírodní enzymatický přípravek, přinášející nový trend v oblasti starostlivosti o vlasy. Přirozeným způsobem navrací Vašim vlasům původní barvu. Nová vylepšená receptúra zabraňuje tvorbě nežádoucích lupin a dlouhodobě odstraňuje problémy s mastnými vlasy.

ŠEDIVÁČEK nanášíme do vlasů jako vlasovou vodičku a vtíráme ho až ke kořínkům vlasů. ŠEDIVÁČEK zpočátku nanášíme na vlasy jednou denně. Po aplikaci doporučujeme vlasy sušit fénem. Po deseti dnech se začínají projevovat účinky, vlasy začínají získávat svoju původní barvu. Při tomto prvním použití doporučujeme mýt hlavu maximálně jednou týdně.ŠEDIVÁČEK pak aplikujeme už jen jednou nebo dvakrát týdně (dle potřeby).
Samozřejmě čím jsou vlasy kratší, tím je aplikace snadnější a spotřeba prípravku je taky nižší. Jestli chcete mít nějakou tu šedinku, ŠEDIVÁČKA na to místo neaplikujte.Po ukončení aplikace přípravku vlasy znovu postupně zešediví.

Při užívání ŠEDIVÁČKU nepoužívejte žádných přípravků obsahujúcích čpavek.
Obsahuje unikátní preparát Golden Yacca. Jedna lahvička vydrží při běžném použití 30 - 45 dní.

Na čem je založen účinek ŠEDIVÁČKU?
Barva našich vlasů je daná množstvím pigmentu. Ten je jednim z prvků jejich vnitřní struktury. Lidé se šedinami nemají ve svých vlasech žádný nebo téměř žádný pigment, protože organizmus postupně přestává transportovat tuto složku do vlasů. A právě v této chvíli nastupuje ŠEDIVÁČEK.
Je to zvláštní roztok vytvořený na základě poznatku, že přírodní saponiny umožňují vnikání pigmentů do vlasů, ale pouze do té míry, jaká je kapacita vlasů, která je nejnižší u blondýnů a nejvyšší u brunetů. ŠEDIVÁČEK obsahuje přírodní saponíny a pigmenty, které jsou bezbarvé. Po nanesení na vlasy postupně vnikají pigmenty do vlasů a tyto získají postupně svou původní barvu, houstnou, získají pružnost, mladickou "šibalskost" a původní barvu.

Recenze

Recenze produktu Šediváček 125 ml proti šedivění vlasů

Diskuze (1)

Diskuze k produktu Šediváček 125 ml proti šedivění vlasů

Přidat nový příspěvek do diskuze

(1) (0) (0) 05/05/2009

Marie S. - Šediváček

Byla jsem inforována, že výrobek byl stažen z prodeje pro svoje složení. Existuje však na velmi podobné bázi nový přípravek.Jak se jmenuje? Máte jej v prodeji? Děkuji za odpověď

Vstoupit do diskuze