Podrobné informace

Mycí emulze pro velmi citlivou a jemnou kůži bez obsahu mýdla a alkalických složek podporuje ochranu kůže a zjemňuje ji v kombinaci s efektivní čistící schopností a osvěžením.

Informace o produktu

Výrobce: SEBA MED
Značka: SEBAMED
Kód výrobku: 135815
Kód EAN: 4103040898944
Držitel rozhodnutí: SEBA MED

Užití
Mycí emulze pro velmi citlivou a jemnou kůži bez obsahu mýdla a alkalických složek podporuje ochranu kůže a zjemňuje ji v kombinaci s efektivní čistící schopností a osvěžením. O pleť pečující složení založené na kombinaci olivového oleje s pantenolem a složkou na bázi rostlinného škrobu působí proti podráždění a ztrátě lipidů, vláčností a hydratace a vysušení během mytí.

Hodnota pH 5,5 podporuje obnovu přirozeného kyselého ochranného pláště kůže a pomáhá k její fyziologické schopnosti bránit se podráždění, vysušení, alergickým reakcím a škodlivým bakteriím a plísním. Může být používána i v případě nesnášenlivosti mýdla a k myti kůže při dermatologických potíží, v tomto případě se vždy poraďte se svým lékařem. Dermatologicky testováno.

Aplikace
Navlhčenou kůži omyjte malým množství emulze rozetřeném v dlaních poté opláchněte. K mytí postačí malé množství, velmi ekonomické v používání.

Recenze

Recenze produktu Seba med Mycí emulze s olivovým olejem 200ml

Diskuze

Diskuze k produktu Seba med Mycí emulze s olivovým olejem 200ml

Přidat nový příspěvek do diskuze