Podrobné informace

Sayonara tea - Japonský zelený čaj s příměsí skořice, na podporu imunity. Posiluje cévy, zabraňuje infekci, snižuje cholesterol.

Informace o produktu

Výrobce: PHOENIX DIVISION GROUP s.r.o.
Značka: SAYONARA
Kód výrobku: 103574
Kód EAN: 8594066421760
Držitel rozhodnutí: PHOENIX DIVISION GROUP s.r.o.

Účinky
Dnes již velmi známý a rozšířený japonský zelený čaj, kterému se také říká „rakovinová brzda", prodlužuje život, protože zvyšuje imunitu, posiluje cévy, léčí cukrovku, zabraňuje infekci, snižuje obsah cholesterolu, snižuje nadváhu, upravuje krevní tlak, léčí impotenci atd., se nám představuje v novém provedení, které mu přináší nejen novou příchuť, ale hlavně nové léčivé schopnosti.

Cortex cinnamoni
Novinkou je droga Cortex cinnamoni neboli skořice, vmíchaná do čajové směsi, která obohacuje tento čajový zázrak o celou řadu nových léčivých účinků, jako je silný desinfekční účinek s širokým antibiotickým spektrem, zlepšení trávení a látkové výměny, léčení průjmu a nadýmání, děložní krvácení, je také výborným afrodisiakem, při úpadku životních sil, po úrazech a při těžkých chorobách, kde je z příznaků patrno, že v nemoci silně převládl jeden z elementů jang nebo jin. Skořice má jako léčivo velmi staré tradice.

Příprava čaje
Zarovnanou čajovou lžičku zalijeme cca 3 dcl horké vody o teplotě 80 stupňů Celsia. Louhujeme 6 až 7 minut. Doporučuje se ještě druhé zalití sedliny, kdy jemným mletím je porušena čajová mřížka lístků, čímž se zvyšuje účinnost. Čaj zásadně nesladíme.

Recenze

Recenze produktu SAYONARA powder čaj se skořicí 100g

Diskuze

Diskuze k produktu SAYONARA powder čaj se skořicí 100g

Přidat nový příspěvek do diskuze