Podrobné informace

5% Urea sprchová emulze pečuje o suchou pokožku při každodenním mytí, ošetřuje ji a zvyšuje její vlhkost.

Informace o produktu

Výrobce: MERZ
Značka: SAVODERM MED
Kód výrobku: 100807
Kód EAN: 9005356009050
Držitel rozhodnutí: MERZ

Účinky
SAVODERM med 5% urea sprchová emulze pečuje o suchou pokožku při každodenním mytí. Obzvláště jemná mycí emulze čistí hebce a nevysušuje. Přirozená látka urea dodává pokožce vlhkost. Panthenol posiluje ošetřující účinek. Neutrální pH hodnota pokožky 5,5 uchovává přirozeně kyselý, ochranný plášť. Optimální kombinace účinných látek obsažených v SAVODERM med 5% Urea sprchové emulzi regeneruje suchou a drsnou pokožku. Posiluje přirozenou bariéru pokožky a hebce o ni pečuje. K dostání v 200 ml balení.

5% Urea sprchová emulze pro suchou pokožku:

  • Zvyšuje vlhkost pokožky
  • Ošetřuje panthenolem

Urea (Močovina)
Tato látka působí jako přirozený faktor, který dodává pokožce vlhkost a dokáže ji dlouhodobě udržet (jedná se o tzv přirozený hydratační faktor -NMF- Natural Moisturizing Factor). Urea působí re-hydratačně a intenzivně zlepšuje ochrannou funkci bariéry pokožky. Výrobky obsahující koncentrát urey do 6% působí jak preventivně před vysušování pokožky vnějšími vlivy, tak i zmírňují jíž existující vysušenou pokožku. Urea působí hydratačně, při pravidelném používání se zvyšuje vlhkost pokožky a tím docílíme zlepšení stavu pokožky. Svědivá, šupinatá pokožka bude opět hebká a jemná. Podíl urey do 12% vyhlazuje extrémně suchou pokožku. Drsnou, hrubou pokožku zbavuje šupinek a zanechává ji jemnou a hebkou.

Provitamín B5 (Panthenol)
Vitamín ze skupiny B-vitamínů (Vitamin B5), je používán při vnějších aplikacích na kožní problémy již velmi dlouho. Účinná látka kyseliny panthenolové hraje při látkové výměně kůže velkou roli, zvyšuje vlhkost pokožky a zlepšuje její elasticitu. Provitamín B se proto výborně hodí k péči o přecitlivělou nebo suchou pokožku, jelikož má navíc i vlastnosti, které zabraňují nebo zmírňuje svědění a zanícení pokožky. Dále podporuje opětovnému utvoření kožních buněk a přispívá k celkové regeneraci.

Složení
Aqua, Sodium Laureth Sulfáte, Urea, Sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, LauryI Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Coco Glucoside, Glyceryl stearate, Parfum, Panthenol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acíd.Sodium Chloride

Recenze

Recenze produktu SAVODERM MED Sprch.gel 5% Ur.200ml 4561

Diskuze

Diskuze k produktu SAVODERM MED Sprch.gel 5% Ur.200ml 4561

Přidat nový příspěvek do diskuze