Podrobné informace

SAVODERM med lipidový sprchový olej ošetřuje velmi suchou pokožku při každodenním sprchováním.

Informace o produktu

Výrobce: MERZ
Značka: SAVODERM MED
Kód výrobku: 100806
Kód EAN: 9005356009081
Držitel rozhodnutí: MERZ

Účinky
SAVODERM med lipidový sprchový olej ošetřuje velmi suchou pokožku při každodenním sprchováním. Jemně čistí a více než 50% podíl olejů má intenzivní ošetřující účinek, který navrací pokožce její přirozenou mastnotu. Přírodní pupalkový olej zajišťuje pokožce životně důležité lipidy. Vitamín E má uklidňující účinek a posiluje přirozenou bariéru pokožky. Neutrální pH hodnota pokožky udržuje přirozeně kyselý, ochranný plášť pokožky. Optimální kombinace účinných látek obsažených v SAVODERM med lipidovém sprchovém oleji regeneruje velmi suchou, napnutou pokožku. Posiluje její odolnost a má hedvábně měkký pečující účinek. K dostání v 200 ml balení.

Lipidový sprchový olej:

  • Ošetřuje velmi suchou pokožku
  • S pupalkovým olejem a vitamínem E
  • S více než 50% podílem oleje

Pupalkový olej (Oenothera Biennis olej)
Tento cenný olej se získává ze semen pupalky. Pupalkový olej je obzvláště vhodný k péči o velmi suchou podrážděnou pokožku a pokožku se sklonem k šupinkovatění. Vysoký podíl kyseliny gamma-linoleové (nenasycená mastná kyselina) působí zklidňujícím účinkem, zabraňuje svědění a regeneruje. Stimuluje imunitu pokožky, proto se používá k léčbě různých kožních onemocnění. Pupalkový olej zvyšuje vlhkost pokožky a redukuje spolehlivě hrubost, drsnost pokožky a její svědění.

Vitamin E (Tocopherol)
V kosmetice slouží jako pomocník obnovy buněk, zabraňuje zánětlivým procesům, posiluje imunitní systém a působí jako antioxydant. V běžném každodenním životě je naše pokožka pravidelně vystavována UV záření, ozonu nebo smogu. Přitom vznikají volné radikály, které poškozují buňky. Pokožka je díky působení vitamínu E chráněna před volnými radikály a také dochází k podpoře obnovy buněk.

Složení
Glycine Sója Oil, Cocamide DEA, Caprylic/Capric Triglyceride, MIPA-Laureth Sulfate, Laureth-4, Partum, Oenothera Biennis Oil, Panthenol, Helianthus Annuus Oil, Tocopherol

Recenze

Recenze produktu SAVODERM MED Lipid.sprch.ol.200ml 4562

Diskuze

Diskuze k produktu SAVODERM MED Lipid.sprch.ol.200ml 4562

Přidat nový příspěvek do diskuze