Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Sanitase 1 litr parfémovaný dezinfekční prostředek

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Sanitase 1 litr parfémovaný dezinfekční prostředek
SANITASE je tekutý, středně pěnivý přípravek bez vůně a zápachu. Myje a dezinfikuje zároveň: pracovní plochy, technologická zařízení, nábytek,...Více informací
Kód výrobku: 51006
Cena s DPH: 174 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Sanitase 1 litr parfémovaný dezinfekční prostředek

Účinné látky
Alkyl-dimethyl-benzyl-ammonium-chlorid

SANITASE: V koncentrátu i v roztoku je stabilní, neuvolňuje dráždivé látky, nezatěžuje pracovní prostředí. Nepoškozuje dezinfikovaný materiál včetně gumy, kovů, plastů. I při dlouhodobém používání je člověkem dobře snášen. Myje a dezinfikuje v jedné pracovní operaci: Podlahy, stěny, pracovní plochy, technologická zaňzení, nábytek, předměty, nádobí. Jako čirý, bezbarvý, bez vůně nebo zápachu nachází široké uplatnění v místech, kde se zpracovávají a skladují potraviny, které neovlivňuje nežádoucími výpary: v potravinářské výrobě, velkokapacitních kuchyních, jídelnách. V nemocnicích, léčebných zaňzení, domovech důchodců, školách, veřejných lázních je dávána přednost SANITASU parfemovanému.

POSTUP PRÁCE: SANITASE naředte vodou libovolné teploty na požadovaný roztok. Silné nečistoty, nánosy tuků předem odstraňte. Plochy myjte běžným způsobem ručně pomocí mopu, utěrky nebo strojem a nechte zaschnout. Menší předměty do roztoku ponořte, nechte působit 30 minut. Plochy přicházející do styku s poživatinami po dezinfekci opláchněte pitnou vodou.

V poměru 1:200 působí proti bakteriím, mikroskopickým vláknitým a kvasinkovitým houbám a citlivým kmenům virů. V poměru 1:50 je Sanitase plně virucidní. Expozice: 30 min nebo do zaschnutí.

Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.

Nevylévejte ve větším množství neředěné do kanalizace. Používejte dezinfekční přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz