Podrobné informace

Ústní voda antibakteriální. Podpůrný prostředek určený především k desinfekci dutiny ústní. Lihovo-vodný extrakt šalvěje a propolisu je bohatá směs aktivních látek s výrazným protizánětlivým a antibakteriálním účinkem.

Informace o produktu

Výrobce: VČELPO
Kód výrobku: 133883
Kód EAN: 8594002441265
Držitel rozhodnutí: VČELPO

Účinky
Ústní voda je antibakteriální. Vhodné jako podpůrný prostředek především k desinfekci dutiny ústní. Bylina šalvěj lékařská obsahuje látky s výraznými protizánětlivými a antiseptickými účinky (flavonoidy, terpeny, kyselina rozmarýnová, silice). Přírodní včelí produkt propolis je bohatou směsí velmi aktivních látek působících na řadu humánních patogenních mikroorganismů (účinky antibakteriální, antivirové, protiplísňové).

Použití
20 až 30 kapek nakapat do 100 ml vody, k výplachům a k aplikacím na problematická místa dutiny ústní. Lze aplikovat v prevenci 3x denně, v ostatních případech až 5x denně.

Není vhodné pro osoby citlivé na včelí produkty.

Lze použít i při nachlazení, virových onemocněních horních cest dýchacích, k potlačení infekcí a zánětů v dutině ústní (např. afty), k tlumení bolesti zubů a masážím dásní při paradentóze, při plísňovém a ekzémovém onemocnění pokožky, k preventivní podpoře imunitního systému.

Složení
Alcohol, Salvia ofticinalis, Propolis

Recenze

Recenze produktu Šalvěj s propolisem kapky 50 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Šalvěj s propolisem kapky 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze