Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

SaluFem - vaginální gel 3x5ml Novasel

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
SaluFem - vaginální gel 3x5ml Novasel
Nehormonální vaginální gel zachovává přirozenou vlhkost poševního prostředí a ničí nežádoucí mikroorganismy. Více informací
Kód výrobku: 30383
Cena s DPH: 142 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku SaluFem - vaginální gel 3x5ml Novasel

Charakteristika:
SaluFem obsahuje 100%ní přírodní antiseptický olej z Tee Tree. Udržuje vaginální vlhkost a lubricitu. Je speciálně připravován tak, aby snadno pokryl sliznici pochvy a tím navodil její správné zvlhčení. Unikátní složení gelu způsobuje jeho lepší přilnavost na vaginální membránu a s tím spojenou lepší účinnost gelu a větší spokojenost žen. Je jemný, nemastný, lehce omyvatelný, nedráždí ani nezanechává skvrny.
Gel lze skladovat při jakékoliv teplotě, která neovlivňuje kvalitu gelu a nezpůsobuje oddělování jeho jednotlivých složek.

Indikace:
Pro zdravé poševní prostředí je nutná dostatečná vlhkost sliznice. Nedostatečné zvlhčení, podráždění a infekce pochvy se objevují u žen všech věkových kategorií. Častěji se však tyto příznaky objevují v období menopauzy.

Doporučené dávkování:
SaluFem je doporučován preventivně pro občasnou aplikaci . Při počínajících lehkých příznacích (slabý výtok, mírné svědění) použijte SaluFem jednou za 3 dny. Při závažnějších příznacích doporučujeme častější podávání, nejvíce však 2xdenně 5ml. Při přetrvávajících obtížích navštivte svého lékaře.

Způsob použití:
SaluFem aplikujte do pochvy přímo z dávkovače. Vjměte dávkovač z uzavřeného obalu, ale ještě neodstraňujte uzávěr.
Uchopte pevně dávkovač na rozšířeném konci. Střepejte obsah dávkovače jako u teploměru, aby byl celý obsah v tenčí části dávkovače.
Odšroubujte uzávěr. Zaveďte tenký konec dávkovače hluboko do pochvy.
Pevně stiskněte tubu dávkovače k zavedení gelu. Dávkovač vyjměte a zahoďte. Nejlépe je požít gel večer před spaním. Po aplikaci zůstaňte ležet několik minut na zádech, čímž dosáhnete optimálního účinku. Nepoužívejte přípravek, je-li obal poškozen. Pokud je balení otevřeno nebo poškozeno, vraťte ho svému dodavateli. Požívání SaluFemu je vhodné i během menstruace, doporučuje se však vyhnout se jeho použití ve dnech velni silného krvácení. Doposud nebyly vědecky testovány účinky používání SaluFemu v době těhotenství, nelze ho tedy v tomto období ani doporučit, ani vyvrátit.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz