Podrobné informace

Jednorázová desinfekce vody.Sagen se používá v koncentraci asi 1:100 000 k dezinfekci individuálních zdrojů pitné vody, jejíž SLOŽENÍ JINAK VYHOVUJE POŽADAVKŮM NA PITNOU VODU.

Informace o produktu

Výrobce: NERAAGRO SPOL.S R.O.
Značka: SAGEN
Kód výrobku: 51078
Kód EAN: 8595027900720
Držitel rozhodnutí: NERAAGRO SPOL.S R.O.

Desinfekční prostředek k jednorázovému zabezpečení individuálních zdrojů pitné vody, jejíž složení jinak vyhovuje požadavkům na pitnou vodu, proti náhodnému mikrobiálnímu znečištění.

Přípravek není určen na průběžnou dezifekci zdrojů pitné vody.
Četnost jeho aplikace by měla být max. 2x do roka.
Připravenou vodu nepoužívat na přípravu kojenecké stravy.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Sagen se používá v koncentraci asi 1:100 000 k dezinfekci individuálních zdrojů pitné vody, jejíž SLOŽENÍ JINAK VYHOVUJE POŽADAVKŮM NA PITNOU VODU. Na 1m3 pitné vody se dávkuje 10g Sagenu tak, že se nejprve rozpustí v nekovové nádobě s menším množstvím vody a mléčně zakalený roztok se vlévá do studny. Aby současně byla provedena dezinfekce potrubí čerpacího zařízení, doporučuje se 5-6 hodin po provedené dezinfekci odčerpat několik konví vody nebo máte-li přívod vody do domácnosti, otevřít všechny kohoutky a nechat vodu odtéct.

Množství Sagenu potřebné k dezinfekci jednotlivých studní se vypočítá tak, že poloměr studny v metrech se násobí stejným číslem a výsledek číslem 3,14. Získané číslo se pak násobí výškou vodního sloupce v metrech ve studni. Výsledek určuje počet m3 vody ve studni. MINIMÁLNÍ EXPOZIČNÍ DOBA JE 48 HODIN. Po tuto dobu NELZE VODU POUŽÍVAT. Optimální doba EXPOZICE JE 72 HODIN.

Pozn: přípravek není určen na průběžnou dezinfekci, četnost jeho aplikace by měla být MAX. 2x DO ROKA. Voda ošetřená tímto přípravkem se nesmí používat na přípravu kojenecké stravy. Používat pouze dle přiloženého návodu.

Skladování: Sagen je nutno chránit před světlem a teplem. Skladujte v čistých, suchých a chladných skladištích, prostých chemických výparů do teploty 25°C, v původních, dobře uzavřených obalech.

Recenze (1)

Recenze produktu Sagen plv. 10 g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (2)

80 %

Jednoduché použití Spolehlivá účinnost

  • Jednoduché použití
  • Spolehlivá účinnost
  • Zhoršená dostupnost

Diskuze

Diskuze k produktu Sagen plv. 10 g

Přidat nový příspěvek do diskuze