Podrobné informace

Nová sada polštářů které jsou vyplněny pšenicí se špetkou sušené levandule, která po zahřátí vytvoří decentně jemnou a velmi příjemnou vůni.

Informace o produktu

Výrobce: EVA MARTINKOVÁ
Značka: ŽIVNOSTNÍK
Produktová řada: Nahřívací polštářek
Kód výrobku: 268819
Kód EAN: 268819
Držitel rozhodnutí: EVA MARTINKOVÁ

Nahřívací polštářek je vyplněn směsí pšenice, pohankových a špaldových slupek a doplněn špetkou levandule. Díky pšenici vydrží po nahřátí dlouho teplý, slupky z pohanky a špaldy sníží jeho hmotnost, příjemně šustí a mají masážní účinky. Levandule pak vše krásně provoní. Velikost - Sada obsahuje 3 druhy nahřívacích polštářků ( klasický ve vel. 25 x 20 cm, bederní ve vel. 53 x 18 cm a krční ve vel. 47 x 20 cm )

Využití polštářů

Na novorozeneckou koliku, před masáží, při bolestech svalů a kloubů, na předehřátí kočárku či postele, pro příjemnou relaxaci

Materiál z kterého jsou polštáře vyrobeny

Potah polštářku je ze 100% bavlny, je snímatelný a tudíž pratelný v pračce. Zapínání je na suchý zip. Každý polštářek je vyráběn s láskou a péčí a proto se i barvy potahů mohou lišit.

Návod jak polštáře nahřívat

Polštářek je možné nahřívat na sluníčku, na kamnech, na radiátoru a v mikrovlnné troubě. Vhledem k tomu, že nastavení mikrovlnné trouby může být velmi individuální, doporučujeme začít na nižším výkonu a kratším čase a až poté dle potřeby zvedat výkon a prodlužovat čas.

 

Recenze

Recenze produktu Sada 3 ks nahřívacích polštářků - pánská

Diskuze

Diskuze k produktu Sada 3 ks nahřívacích polštářků - pánská

Přidat nový příspěvek do diskuze