Podrobné informace

Jednodílný výpustný sáček InvisíCIose.K jednorázovému použití.

Informace o produktu

Výrobce: BRISTOL ARZNEIMITTEL GMBH
Značka: ESTEEM
Kód výrobku: 53149
Kód EAN: 768455072361
Držitel rozhodnutí: BRISTOL ARZNEIMITTEL GMBH

Užití
Esteem InvisiClose je jednodílný výpustný sáček s bezsvorkovým uzávěrem InvisíCIose. Bezsvorkový uzávěr InvisiClose je složen z bezpečnostní chlopně, spojovacího zámku a koncového proužku.

Příznaky
Pro ošetřováni vývodu střeva.

Fakta
Návod k použití: Kůže v okolí stomie musí být čistá, suchá a zbavenávšech nečistot a mastnoty. Příprava sáčku s předstřiženým otvorem. Vyberte si sáček s předstiíženým otvorem stejné velikosti jakoje největší průměr stomie. Nezvětšujte předstřlžený otvor. Návod k uzavření sáčku: Bezsvorkový uzávěr InvisiClose je složen z bezpečnostní chlopně, spojovacího zámkua koncového proužku. Přidržte bezpečnostní chlopeň nad odkrytým spojovacím zámkem. Přeložte konec výpustí 4-krát směrem k sobě tak, aby byl spojovací zámek překryt.Tiskněte spojovací zámektak dlouho, dokud neucítíte (cvaknuti), že je uzavřen po celé své délce.

Poznámka
Varování: Možnost použití adhezivních výrobků v případě zaníceného okolí urostomíe, zvláště v případě megaureterů s chybějícím močovým rezervoárem, je třeba pečlivě zvážit. V těchto případech totiž byla ojediněle klinicky prokázána přítomnost chemických látek z adheziv v ledvinném sběrném systému. Je-li přítomnost adhezivv močovém traktu prokázána,je nutné další používání systému přerušit a řešit situaci použitím jiného systému. Pozn. Pokud se objeví podráždění, přerušte používání a navštivte lékaře.

Recenze

Recenze produktu Sáček Esteem výpustný béžový 20 mm 10 ks

Diskuze

Diskuze k produktu Sáček Esteem výpustný béžový 20 mm 10 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze