Podrobné informace

Vitamino-minerální přípravek, který jak složením, tak vzájemným poměrem jednotlivých složek odpovídá potřebám okrasného ptactva.

Informace o produktu

Výrobce: UNIVIT
Značka: ROBORAN
Kód výrobku: 53973
Kód EAN: 8585113000717
Držitel rozhodnutí: UNIVIT

Je vhodný k preventivnímu dietetickému doplnění a biologickému vyvážení neplnohodnotné krmné dávky.Působí na zvýšení odolnosti a ke zlepšení celkové tělesné kondice, hlavně v zimním a jarním období, v období hnízdění a při stresových stavech.

Indikace: Ke zvýšení odolnosti a celkové tělesné kondice, zejména v zimním a jarním období, po dobu hnízdění, při stresových stavech, v průběhu onemocnění a rekonvalescence, léčebně při celkových onemocněních, hypovitamínózách, v rekonvalescenci.

Způsob použití: V krmivu, které ptáci ochotně přijímají (míchanice, případně zrniny s několika kapkami oleje, smíchané s přípravkem, nebo na kousku ovoce).

Dávkování: Nejvhodnější je 1 % koncentrace v krmivu po dobu alespoň 4 týdnů, podle potřeby i déle. Při dlouhodobém podávání se může u některých jedinců projevit snížená ochota k přijímání přípravku, kterou lze ovlivnit týdenním vysazením Roboranu pro exoty z krmné dávky. Přípravek je vhodný i pro holuby.

Ochranná lhůta: Bez ochranných lhůt.

Způsob skladování: V suchu při teplotě 15–25 °C

Doba použitelnosti: 12 měsíců.

Recenze

Recenze produktu Roboran EX pro exoty plv 100 g a.u.v.

Diskuze

Diskuze k produktu Roboran EX pro exoty plv 100 g a.u.v.

Přidat nový příspěvek do diskuze