Podrobné informace

Vlákno pr. 2,5 mm, drátek pr. 0,41 mm.

Informace o produktu

Výrobce: RIOPHARMA S.R.O.
Značka: EXTRA
Kód výrobku: 30729
Kód EAN: 8595172925111
Držitel rozhodnutí: RIOPHARMA S.R.O.
Užití
Návod k použití: Sejměte průhlednou plastovou krytku z kartáčku RIODENT. Nasaďte krytku z druhé strany kartáčku, čímž si prodloužíte držátko. Přiložte kartáček do mezizubního prostoru kolmo k zubům. Pohybujte pomalu kartáčkem do mezizubní prostory, alespoň 10x. Nezalamujte drátek kartáčku do stran mimo kolmici k mezizubním prostorám. Po čištění opět chraňte štětinky nasazením plastové krytky zpět. Nečistěte mezizubní prostory s již odhaleným drátkem (bez štětinek).
Prevence
Vyčištění mezizubním kartáčkem RIODENT je mnohonásobně progresivnější, účinnější a efektivnější než běžným zubním kartáčkem.
Fakta
Bez mezizubních kartáčků RIODENT nemůžete nikdy dokonale vyčistit mezizubní prostory. RIODENT perfektně odstraňuje nánosy i plak ze zubních stěn a zpevňuje dásně. Kartáčky RIODENT jsou vhodné také pro protézy a rovnátka. Bez pravidelného používání kartáčku RIODENT se v mezizubních prostorách ukládají nepřijatelné látky, množí se zde nebezpečné bakterie, které napadají dásně, což vede k zánětům dásní, okostice a paradentóze. Velkou výhodou mezizubních kartáčků RIODENT je jeho velmi hygienická ochrana krytkou, která se současně používá jako prodloužení držáčku. Na rozdíl od konkurenčních výrobků se štětinky kartáčku nekontaminují cizorodými látkami, a to i přes využití krytky jako držáku.

Recenze

Recenze produktu RIODENT Interdental Brush-Extra Thin

Diskuze

Diskuze k produktu RIODENT Interdental Brush-Extra Thin

Přidat nový příspěvek do diskuze