Podrobné informace

Rexona for Teens, tedy pro mladistvé, se představuje jako revoluční kuličkový deodorant. Rexona Tropical Power přináší sladkou vůni tropického ovoce.

Informace o produktu

Výrobce: UNILEVER
Značka: POWER
Kód výrobku: 105990
Kód EAN: 50097715
Držitel rozhodnutí: UNILEVER

Užití
Značka Rexona je oblíbená díky své účinnosti, spolehlivosti, 24hodinové ochraně proti pocení a navíc je svým spotřebitelkách známa svými inovacemi a novinkami. Nyní Rexona přichází s novou řadou výrobků určených pro dívky ve věku od 11 do 17 let. Produkty jsou přesně přizpůsobené potřebám mladých dívek, mají atraktivní barevný design, příjemnou mladistvou vůni a praktickou velikost balení. Stejně jako u ostatních výrobků Rexona i Rexona for Teens poskytuje spolehlivou a účinnou ochranu proti pocení.

Rexona for Teens je nabízena ve třech svěžích vůních ve formě spreje a kuličkového deodorantu. Rexona Tropical Power přináší sladkou vůni tropického ovoce. Rexona Fun Spirit - hravá vůně s melounem a okurkou, se kterou se budou dívky cítit svěží po celý den. Rexona Air Petals je jemná květinová vůně s nádechem frézie, která zaručí celodenní ochranu a pocit svěžesti.

Recenze

Recenze produktu Rexona roll-on tropical power 50ml

Diskuze

Diskuze k produktu Rexona roll-on tropical power 50ml

Přidat nový příspěvek do diskuze