Podrobné informace

Retardex obsahují patentovanou aktivní formuli CloSYS II, která představuje velmi efektivní a přitom bezpečnou antibakteriální složku. Eliminuje a nikoli maskuje sirné sloučeniny, které způsobují špatný dech.

Informace o produktu

Výrobce: PROFIMED S.R.O.
Značka: RETARDEX
Kód výrobku: 136533
Kód EAN: 647692101358
Držitel rozhodnutí: PROFIMED S.R.O.

Použití
Retardex produkty obsahují patentovanou aktivní formuli CloSYS II, která představuje velmi efektivní a přitom bezpečnou antibakteriální složku. Klinické studie potvrdily, že CloSYS II eliminuje a nikoli maskuje sirné sloučeniny, které způsobují špatný dech. Ústní přípravky Retardex jsou vhodné pro každodenní používání.

Retardex jemná zubní pasta proti špatnému dechu obsahuje speciální silikátovou složku, která je nízkoabrazivní (RDA cca 50) a dokonale vyleští povrch zubů. Zubní pasta nepění a proto můžete zuby čistit déle než s klasickou pěnivou zubní pastou. Neobsahuje SLS, pěnivou složku, které je v odborné literatuře připisován vliv na vznik aftů a drobných ulcerací v ústech. Neobsahuje fluoridy a složky živočišného původu. Jemná mentolová příchuť.

Aplikace
Zubní pastu o velikostí hrášku naneste na zubní kartáček. Doporučeno je čistit zuby minimálně dvakrát denně - ráno a večer.

Recenze

Recenze produktu RetarDex zubní pasta proti špatnému dechu 75ml

Diskuze

Diskuze k produktu RetarDex zubní pasta proti špatnému dechu 75ml

Přidat nový příspěvek do diskuze