Úvodní strana Výživa a hubnutí Bio potraviny Bio obilniny

SONNENTOR Řeřicha BIO 120 g

Kód výrobku: 320867

Z cestovního balíčku starých Římanů. Země původu řeřichy je Persie. Římané přinesli zahradní řeřichu do Evropy. Řeřicha je osvěžující při jarní únavě.

Více informací

Skladem více než 5 kusů

Dnes odešleme, zítra u vás.

Dnes odešleme, zítra u vás.

76 Kč
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

SONNENTOR Řeřicha BIO 120 g

Složení

řeřicha bio

Informace o produktu Řeřicha

z cestovního balíčku starých Římanů. Země původu řeřichy je Persie. Římané přinesli zahradní řeřichu do Evropy. Řeřicha je osvěžující při jarní únavě. Mladé lístky řeřichy se s oblibou používají jako přísada do salátů, majonéz, sýrů a vajíček nebo jednoduše k dozdobení chleba s máslem.

Vedle naklíčených lístků můžete konzumovat také lístky dospělých rostlin. Díky silnému aroma je řeřicha vhodná také ke kořenění.

Řeřichu nemusíte namáčet, jednoduše ji dáte do čisté nakličovací nádoby. Necháte 5-6 dnů nakličovat ve tmě a poté 2 dny na světle.

Klíčky nevystavujte vysokým teplotám (nejlépe 20 °C), přílišnému vlhku ani přímému slunci! Denně vícekrát pořádně propláchnout čistou vodou.

Před konzumací blanšírujte.

Tip: Výhonky by se měly co možná nejdříve zkonzumovat nebo přechovávat nanejvýš dva či tři dny v lednici - jinak zhořknou.

Informace o produktu

Výrobce: SONNENTOR
Značka: SONNENTOR
Kód výrobku: 320867
Kód EAN: 9004145001077
Držitel rozhodnutí: SONNENTOR

Recenze

SONNENTOR Řeřicha BIO 120 g

Diskuze

SONNENTOR Řeřicha BIO 120 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka