Podrobné informace

Vysoce účinný parfemovaný repelent ve spreji. Účinný proti klíšťatům, komárům a proti dalšímu bodavému hmyzu.Přípravek nepoškozuje bavlnu, vlnu, nylon

Informace o produktu

Výrobce: Leroy cosmetics s.r.o.
Produktová řada: Repelent viper
Kód výrobku: 87333
Kód EAN: 8594026562700
Držitel rozhodnutí: Leroy cosmetics s.r.o.

Použití
Nanesete na nezakrytou pokožku a rozetřete. Při použití na tvář naneste na dlaň a opatrně rozetřete tak, abyste zabránili vniknutí do očí, úst a nosu. Repelent VIPER lze použít postřikem i na oděv. Přípravek nepoškozuje bavlnu, vlnu, nylon.

Repetent Viper vykazuje dlouhodobou účinnost!

Účinné látky
N, Ndiethyl-3 methylbenzamid (DEET)

Repelenty jsou přípravky, které mají za cíl chránit člověka před napadáním hmyzem a parazity. Ze samotného názvu vyplývá, že tato ochrana se děje ponejvíce odpuzováním, i když existují i některé komerčně vyráběné repelentní přípravky, které parazity nejen odpuzují, ale i zabíjejí. U většiny běžných repelentů jsou účinnou složkou silně aromatické látky, jejichž vůně (zápach) je pro nežádoucí organismy nepříjemná. Takovými látkami jsou například Citronela, eukalyptový olej, tea tree olej, mentol, kafr a pod. Jejich výhodou je, že v lidském organismu až na malé výjimky nevyvolávají alergickou reakci, nejsou toxické a jejich aplikace je proto bezpečná a jednoduchá. Mohou být smíchány i s opalovacími krémy a oleji. Nevýhodou je , že jejich účinnost není stejná pro různé druhy hmyzu a v žádném případě nejsou schopny zabránit napadení člověka, pouze snižují četnost napadení. V případě, kdy napadení hmyzem představuje výrazné zdravotní riziko, nelze použití těchto repelentů považovat za dostatečnou ochranu. Kromě toho, díky jejich těkavosti, není doba repelentní účinnosti dostatečně dlouhá a proto je třeba během doby, v níž chceme být chráněni, aplikaci pravidelně opakovat.

Recenze (3)

Recenze produktu Repelent VIPER 150 ml aerosol

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 94 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

80 %

(0) (0)

100 %

(0) (0)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Repelent VIPER 150 ml aerosol

Přidat nový příspěvek do diskuze