Podrobné informace

Vlasová kosmetika - přípravek proti šedinám pro ženy. Navrátí Vašim šedivým vlasům jejich původní barvu.

Informace o produktu

Výrobce: BOOS - BIOLOG.SUBSTANCIE
Značka: PAREX
Produktová řada:
Kód výrobku: 225912
Kód EAN: 8588002203091
Držitel rozhodnutí: BOOS - BIOLOG.SUBSTANCIE

Barví šedivé vlasy zevnitř, při pravidelném používání má dlouhodobý účinek.

REPAREX, přípravek na šedivé vlasy. Princip fungování přípravku REPAREX - proti šedinám je ten, že oxidovaný melanin, který je v šedivých vlasech, enzym alfa - reduktáza, která je v přípravku, redukuje, čím se melanin zbarví a šedivé vlasy nabydou ze svého vnitra původní barvu. Nabytý kyslík enzym naváže na octan stříbrný, který se v malých částkách z vlasů vymyje anebo vyčeše. Cíli barvy barví šedivé vlasy zvenčí, REPAREX zevnitř.

Přípravek nanášíme na pokožku ke kořínkům vlasů a vmasírujeme do pokožky konečky prstů. Přípravek zároveň odstraňuje lupy a vlasům vrací jejích přirozený lesk. První účinky výrobku se projeví po 1-3 týdnech. U velmi tmavých brunetů nebo u lidí, kteří jsou již delší dobu šediví, případně u albínů, začíná zabarvování později.

Nanášíme ke kořínkům vlasů 1x denně a omezíme jejich umývání. Přípravek nanášejte na pokožku ke kořínkům v malých dávkách a ihned vmasírujte do pokožky konečky prstů.

1. Nenanášejte na jedno místo nadměrné množství přípravku. Zabráníte tak vzniku urychlené redukce, při které příslušné místo dostane načervenalý nádech. Ten je však možno odstranit umytím vlasů. Jedním slovem - nespěchejte.

2. Přípravek nenanášejte na vlasy bezprostředně před uložením se ke spánku. Mohl by způsobit zašpinění ložního prádla. Nejkratší doba pro nanášení je jedna hodina před spánkem. V případe nutnosti je nutno vlasy dokonale vysušit fénem.

Doporučujeme uschovávat výrobek na tmavém místě. Fotoreakce v důsledku prudkého světla může snížit jeho účinnost.

Recenze (2)

Recenze produktu Reparex pro ženy 125ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 60 %.

Přidat recenzi produktu

(7) (4)

20 %

Zanechává skvrny na všem, včetně pokožky hlavy, kromě vlasů. Dokonce mi na místě používání tohoto přípravku vlasy prořídly. Už nikdy!

(7) (5)

100 %

radši si beru rukavice, ale to je to nejmenší, přípravek opravdu funguje a je s ním velmi jednoduché zacházení

  • opravdu funguje
  • nic

Diskuze

Diskuze k produktu Reparex pro ženy 125ml

Přidat nový příspěvek do diskuze