Podrobné informace

Bělicí zubní pasta pro odstranění skvrn způsobených pitím kávy, vína, čaje či tabákem.Bělicí zubní pasta s peroxidy s mimořádným bělícím složením a abrazivitou.

Informace o produktu

Výrobce: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: REMBRANDT
Kód výrobku: 64752
Kód EAN: 3574660303254
Držitel rozhodnutí: Johnson & Johnson s.r.o.

Bělicí zubní pasta určena pro kuřáky a milovníky červeného vína a kofeinu.Jako jediná značka zubních past s patentovanou bělicí složkou citroxain.

Obsahuje účinné látky:
CitroxainTM – kombinace přírodních enzymů a jemných lešticích složek, které narušují a rozpouští barevné pigmenty na povrchu zubu, aniž by poškodili zubní sklovinu. AlumisilTM - pro jemné vyleštění zubní skloviny. Navíc je obohacena o vápník, antioxidační vitamín E a fluoridy pro zpevnění zubní skloviny.

Účinná složka Rembrandt Plus bělící zubní pasty: citroxain + fluor + kalcium peroxid.
Bělící zubní pasty Rembrandt mají klinicky ověřené účinky. Odstraňuje povrchové skvrny a bělí zuby bez poškrábání skloviny a poškození dásní. Jsou jemné, vhodné pro každodenní použití.

Všechny zubní pasty Rembrandt obsahují fluoridy pro boj proti zubnímu kazu, pomáhají udržovat zdravé dásně a předcházejí vzniku zubního kamene a plaku.

Pro čisté, zdravé a bílé zuby. Mentolová příchuť.

Recenze (6)

Recenze produktu Oral-B Rembrandt Stain Defying bělicí pasta 50 ml

Recenze od 6 uživatelů s celkovým hodnocením 87 %.

Přidat recenzi produktu

(6) (3)

80 %

(5) (3)

100 %

Pastu mi doporučila hygienistka. Mám fixní rovnátka. Pasta je teď pro mě nezbytnou součástí. Pomáhá zubům lépe odolávat zubnímu kameni.

(5) (4)

100 %

(5) (5)

60 %

(4) (4)

80 %

(6) (5)

100 %

Znatelné a viditelné zlepšení již po několikadenním používání. Naprosto nesrovnatelně lepší, než "obyčejné" bělící zubní pasty. Mohu jen doporučit.

Diskuze

Diskuze k produktu Oral-B Rembrandt Stain Defying bělicí pasta 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze