Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

REFERENCE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Velmi nám záleží na kvalitě poskytovaných služeb a spokojenosti našich zákazníků. Budeme rádi, když nám napíšete, jak se Vám v našem internetovém obchodě nakupuje, případně co můžeme příště udělat lépe, abyste byli ještě více spokojeni. Zde pro Vás vybíráme několik referencí našich zákazníků:

"Vážená paní, vážený pane, děkuji za péči o moji objednávku. Zboží jsem dnes ráno dostala v dobrém stavu. Byla jsem pěkně průběžně informována o stavu mé objednávky. Těším se na příště, s pozdravem"

Philo M.

"Vážení, chtěla bych vyjádřit spojenost s internetovým obchodem Lekarna.cz. Velmi mile mě potěšil servis a Vaše služby. Také bych se chtěla zeptat, zda byste mohli rozšířit sortiment vlasové značky Kallos. Velmi byste potěšili nejen mě, ale i širokou řadu Vašich příznivců. Děkuji, Vaše zákaznice"

Sofie

"Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za rychlost doručení mojí objednávky."

Karlíková Magda, Klášterec nad Ohří

"Dobrý den, balíček dorazil v pořádku... Děkuji za obchůdek a budu se těšit na příště:-) Hezký den"

Daniela Štěchová

"Vážená První internetová lékárno, před časem jsem u Vás nakoupil a omylem jsem objednal něco, co nebylo třeba. Požádal jsem Vás o řešení a Vy jste vyšli velmi rychle vstříc. Dovolte mi, abych Vám vyjádřil kompliment. Jsem rád, že u nás existují firmy s perfektními službami a jistě u Vás zase nakoupím. S úctou"

Josef Kurfiřt, Liberec

"Dobrý den, dnes jsem dostala zásilku se svou objednávkou, vše naprosto v pořádku. Děkuju Vám za rychlé a přesné vyřízení a perfektní komunikaci, ráda u Vás zase nakoupím."

Zdena Pokorná, Liberec

"Dobrý den, balíček došel v pořádku. Jsem mile překvapena rychlým dodáním. Děkuji a těším se na další spolupráci s Vámi."

Dana Franzová

"Dobrý den, dneska mi byla objednávka doručena. Chtěl bych mnohokrát poděkovat za zboží, takhle bleskově doručený balík jsem dlouho neměl. S tím jsou spojené vaše bleskové služby počínající okamžitou reakcí na chybějící položku v objednávce, i následné doručení. Balíček od Vás byl zároveň suprově zabalený, takže splnil naprosto moje očekávání. Aspoň vím, kde objednávat příště. S přáním hezkého dne"

Petr Šimek

"Dobrý den, jsem moc ráda, že jsem se stala 1000. členem Vašich FB stránek, aniž bych to jakkoliv hlídala:-) Na stránky www.lekarna.cz chodím pravidelně a jsem velice spokojená, hlavně proto, že u výrobků lze najít jak hodnocení, tak komentáře. Také oceňuji rychlost, s jakou je zboží dodáváno. Moc děkuji a přeji mnoho úspěchů v dalším podnikání! S pozdravem"

Eva Zniszczolová

"Dobrý den, již včera zásilka dorazila, vše je v naprostém pořádku. Ráda bych Vám poděkovala za perfektní služby! Přeji mnoho spokojených zákazníků. Budu Vás všude jen doporučovat!"

Martina Rutová

"Dobrý den. Již několikátým rokem nakupuji přes stránky www.lekarna.cz. Chtěl bych tímto emailem vyjádřit spokojenost s Vašimi produkty. Také bych chtěl pochválit paní Šárku Koudelkovou za její ochotu, komunikaci a rychlost. Myslím si, že tyto parametry jsou velmi důležité pro spokojenost Vašich zákazníků a paní Koudelková tyto parametry splňuje. Ještě jednou děkuji za Vaše služby. S pozdravem,"

Aleš Zajíc

"Jste výborní, jako vždy. Moc díky. Hezké dny, i když máte s námi tolik práce."

Klára

"Dobrý den! Vše dorazilo v pořádku, již jen zabalím jako dárek. Moc děkuji, rychle zasláno, pěkně zabaleno! S pozdravem"

Jan Popovský

"Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za rychlé dodání zboží, které jsem si u Vás objednala. S přáním hezkého dne"

Zdenka Němečková

"Dobrý den, moc děkuji za rychlé a ochotné vyřízení!!! Další důvod proč Vás doporučit ostatním maminkám. Pěkný den"

Jana Matějková

"Dobrý den, chtěla bych poděkovat za vaši profesionální práci a včasné vyřízení objednávky, jsem moc spokojená. Děkuji, budu vaši internetovou lékárnu dále doporučovat. Hezký den"

Daneta Svobodová

"Dobrý den a díky za vyřízení mé objednávky. Jsem spokojený a do budoucna počítám s vaší lékárnou."

Josef Havelka

"Dobrý den, dneska mi došel balíček. Děkuji za kvalitu a rychlost, s kterou balíček došel. Mile jste mě překvapili a přeji další skvělé obchody. S pozdravem a přáním krásného dne"

Petra Ryšavá

"Jsem mile překvapena vaším narozeninovým přáním. Celému týmu internetové lékárny posílám poděkování a přání mnoha úspěchů. S pozdravem"

Radka Zemánková

"Dobrý den paní magistro Brtnická, děkuji za rychlé vyřešení mých doplňujících dotazů a i za váš názor. Přípravek si objednám ve Vaší internetové lékárně v Praze. Chrudim neznám, budu ji muset navštívit, už proto, že tam žijí vstřícní lidé jako Vy. Pohodové dny přeje"

Dana

"Dobrý den, děkuji za rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky. Jsem moc spokojená a budu si u vás pravidelně objednávat! S pozdravem"

Lucie Pelcová

Zobrazit další reference

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz