Podrobné informace

Testovací proužek je jednoduchý jednokrokový imunochromatografický test k rychlé kvalitativní detekci následující drogy: THC a jeho metabolity.

Informace o produktu

Výrobce: MORWELL DIAGNOSTICS GMBH
Značka: MORWELL
Kód výrobku: 225869
Kód EAN: 8588001784232
Držitel rozhodnutí: MORWELL DIAGNOSTICS GMBH

Testovací proužek je jednoduchý jednokrokový imunochromatografický test k rychlé kvalitativní detekci následující drogy: THC a jeho metabolity 1l-nor-9-tetrahydrocannabinol-9-carboxylická kyselina v moči. Limit testu je 50 ng/mITHC.

Test THC je založený na principu vysoce specifických imunochemických reakcí mezi antigeny a protilátkami, které se používají k analýze specifických substancí v moči. Test obsahuje testovací pásek, který se ponoří do moči na 6 sekund a výsledek se projeví v rozmezi 3-5 minut.

Testovací proužek má písmeno T jako "testovací čárku" a C jako "kontrolní čárku". Obě čárky nejsou viditelné v okénku výsledku předtím, než se aplikuje vzorek moči. Kontrolní čárka se používá na procedurální kontrolu. Kontrolní čárka by se měla objevit vždy, pokud je test správně použitý a testovací reagenty kontrolní čárky pracují.

Testovací sada obsahuje:
1. Testovací proužek.
2. Návod na použití.
3. Sáček s látkou proti navlhnutí (nepoužívá se).

Další materiál potřebný k provedení testu: 1. Zásobník pro odběr moči. 2. Hodinky nebo stopky.

Testovací zařízení je určeno k jednorázovému použití.

Zakalené vzorky moči mohou poskytnout zkreslené výsledky. Takové vzorky musí být před testováním vyčištěné.

THC je halucinogenní látka, způsobující stav uvolnění, dobré nálady, euforie. Vyšší dávky způsobují ztrátu koordinace, náhlé ztráty paměti, úzkost, deprese, halucinace, zvýšení srdeční frekvence. Marihuana se metabolizuje v játrech a vylučuje močí.

Test představuje jen předběžný analytický výsledek. K získání přesného analytického výsledku musí být použita specifičtější alternativní chemická metoda. Preferovanou metodou je plynová chromatografie, hmotnostní spektrometrie (GC/MS). Na výsledek jakéhokoliv testu na návykové látky hlavně tehdy, kde se používají předběžné pozitivní výsledky, je potřeba klinické zvážení a profesionální posouzení.

Recenze

Recenze produktu RapiClear THC (marihuana)

Diskuze

Diskuze k produktu RapiClear THC (marihuana)

Přidat nový příspěvek do diskuze