Podrobné informace

Rádi ušetříte místo v kufru, kabelce i koupelně? Pak jistě oceníte nové prémiové sprchové gely Radox 2v1. Jedinečné praktické balení s výklopným háčkem si budete pochvalovat doma i na cestách.

Informace o produktu

Výrobce: SARA LEE
Značka: RADOX
Kód výrobku: 64584
Kód EAN: 5000231053825
Držitel rozhodnutí: SARA LEE

Rádi ušetříte místo v kufru, kabelce i koupelně? Pak jistě oceníte nové prémiové sprchové gely Radox 2v1. Jedinečné praktické balení s výklopným háčkem si budete pochvalovat doma i na cestách. Díky tomu, že lahvička visí nebo stojí neustále uzávěrem směrem dolů, spotřebujete Radox skutečně až do poslední kapky. Klasické balení musíte už zhruba po pátém použití převracet, aby náplň stekla a ponižovat se dolováním zbylé tekutiny, abyste ho nevyhodili i s třetinovým obsahem. Nebudete už nikdy poslepu hledat, kam jste položili sprchový gel, Radox 2v1 visí vždycky na svém místě. Tři nové varianty Cool, Activate a Transform Radox 2v1 jsou určeny aktivním lidem – mužům i ženám, kteří nemají rádi nudu a fádní věci a chtějí si každodenní sprchu užít naplno. Obohacené složení s bylinnými esencemi a minerály dodává tělu energii i relaxaci a zároveň osvěžuje a šetrně pečuje o pokožku i vlasy.

Povzbuzující sprchový gel a šampón s mořskými minerály. Vhodný na problematickou pokožku. Působí na regeneraci a zlepšení kondice pokožky i vlasů. Po fyzické zátěži dodá tělu ztracené soli a minerály. Jemnou unisexovou vůni se sportovním nádechem si oblíbí aktivní muži i ženy.

Recenze

Recenze produktu RADOX Refuel Activate sprchový gel 250 ml

Diskuze

Diskuze k produktu RADOX Refuel Activate sprchový gel 250 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze