Podrobné informace

Pro skutečné labužníky a milovníky koupelové je určena prémiová řada perleťových RADOX aromakoupelí s luxusní vůní ibišku, jasmínu, bergamotu, skořice, vodní máty a exotické rostlina Ylang - Ylang.

Informace o produktu

Výrobce: UNILEVER
Značka: RADOX
Kód výrobku: 23422
Kód EAN: 8595051641170
Držitel rozhodnutí: UNILEVER

Pro skutečné labužníky a milovníky koupelové je určena prémiová řada perleťových RADOX aromakoupelí s luxusní vůní ibišku, jasmínu, bergamotu, skořice, vodní máty a exotické rostlina Ylang - Ylang. Pečlivý výběr kvalitních esenciálních olejů a bylinných výtažků přináší tělu i mysli ještě více rozmazlení a více prožitků.

Nová řada sprchových gelů Radox s novými, dynamickými designy, rozšířené o dvě dámské pečující varianty. Všechny sprchové gely obsahují čisté přírodní výtažky, mají vyvážené pH a speciální pokožkový kondicionér.

Ranní sprcha s gelem Radox osvěží a dodá vám potřebnou energii pro celý den. Radox sprchové gely – ENERGIE PRO TĚLO A MYSL.

Se skořicí a akácií dokáže během několika minut zázračně povzbudit vaši mysl a zlepšit celkovou náladu. Jemně kořeněná vůně a konejšivá náruč bohaté pěny dokonale zbaví vaši mysl stresu a vaše svaly napětí.

Pečující sprchový gel s vysokým obsahem mléka a svěží vůní ovoce a vitamínem E pro mladě vypadající pokožku.

Recenze

Recenze produktu RADOX Dárkové balení Embrance Me pěna+Vitamins sprchový gel

Diskuze

Diskuze k produktu RADOX Dárkové balení Embrance Me pěna+Vitamins sprchový gel

Přidat nový příspěvek do diskuze