Podrobné informace

RACIOLKY Fit Snack cibule a smetana 40g - lehký a chutný slaný snack vyrobený z rýže a kukuřice s nízkým obsahem tuku, s příchutí cibule a smetany. Otestováno na lepek - certifikát na bezlepkový výrobek. Obsahuje mléko.

Informace o produktu

Výrobce: MILOŠ BIELIK-RACIO
Kód výrobku: 134418
Kód EAN: 8594000096245
Držitel rozhodnutí: MILOŠ BIELIK-RACIO

Složení
Rýže 65 %, kukuřice 19 %. rostlinný olej, cibulovo-smetanová směs 8 % [sůl. zvýrazňovače chuti (glutaman sodný, guanylan disodný, inosinan disodný), sacharóza, příchuť, maltodextrin, kukuřičný škrob, sladidlo - aspartam].

Výrobek je z dietetického hlediska vhodný pro bezlepkovou dietu jako zdravější alternativa ve stávající nabídce snacků v racionální výživě pro zpestření redukční diety, avšak pouze v omezeném množství z důvodů vysokého glykemického indexu pro diabetiky v omezeném množství z důvodů vysokého glykemického indexu - povolená dávka se řídí doporučeným dietním režimem jako zdravější alternativa chipsů pro zpestření v dietě při poruchách lipidového metabolismu, avšak v omezeném množství pro podporu chuti k jídlu

Výrobek není vhodný při alergiích na některé ze složek uvedených ve složení pro šetřící diety indikované při akutních onemocněních gastrointestinálního traktu (GIT) nebo po operacích GIT, pro nemocné se špatným chrupem nebo poruchou polykání (např. po úrazu, cévní mozkové příhodě, v onkologii apod.) a u geriatrických pacientů, pro děti z důvodů vyššího obsahu soli, zvýrazňovačů chuti a umělého sladidla. Výrobek obsahuje aspartam, a proto není vhodný při fenylketonurii. Výrobek obsahuje mléko a proto není vhodný při laktózové intoleranci.

Recenze

Recenze produktu RACIOLKY Fit Snack cibule a smetana 40g

Diskuze

Diskuze k produktu RACIOLKY Fit Snack cibule a smetana 40g

Přidat nový příspěvek do diskuze