Podrobné informace

RACIOLKY Fit Snack cheddar 40g - lehký a chutný slaný snack vyrobený z rýže a kukuřice s nízkým obsahem tuku, s příchutí sýra cheddaru. Otestováno na lepek - certifikát na bezlepkový výrobek. Obsahuje mléko.

Informace o produktu

Výrobce: MILOŠ BIELIK-RACIO
Kód výrobku: 134416
Kód EAN: 8594000096238
Držitel rozhodnutí: MILOŠ BIELIK-RACIO

Složení
Rýže 65 %, kukuřice 19 %, rostlinný olej, cheddarová směs 8 % (sušená syrovátka, sůl, sýrový prášek, laktóza, mléčná bílkovina, kvasnicový extrakt, zvýrazňovač chuti - glutaman sodný, příchuť, kyselina mléčná, mléčnan vápenatý).

Výrobek je z dietetického hlediska vhodný pro bezlepkovou dietu jako zdravější alternativa ve stávající nabídce snacků v racionální výživě pro zpestření redukční diety, avšak pouze v omezeném množství z důvodů vysokého glykemického indexu pro diabetiky v omezeném množství z důvodů vysokého glykemického indexu - povolená dávka se řídí doporučeným dietním režimem jako zdravější alternativa chipsů pro zpestření v dietě při poruchách lipidového metabolismu, avšak v omezeném množství pro podporu chuti k jídlu

Výrobek není vhodný při alergiích na některé ze složek uvedených ve složení pro přísné šetřící diety indikované při akutních onemocněních gastrointestinálního traktu(GIT) nebo po operacích GIT, chronické pankreatitidě pro nemocné se špatným chrupem nebo poruchou polykání (např. po úrazu, cévní mozkové příhodě, v onkologii apod.) a u geriatrických pacientů pro děti z důvodů vyššího obsahu solí, zvýrazňovačů chuti při onemocněních, která vyžadují snižovat ve stravě sodík (sůl) - tj. choroby srdce, ledvin, vysoký krevní tlak - výrobek je vhodný pouze ve velmi malém množství. Obsahuje mléko a proto není vhodný při laktózové intoleranci.

Recenze (3)

Recenze produktu RACIOLKY Fit Snack cheddar 40g

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 94 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (1)

100 %

(2) (1)

80 %

(1) (2)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu RACIOLKY Fit Snack cheddar 40g

Přidat nový příspěvek do diskuze