Podrobné informace

RACIO Křehké plátky kukuřičné s česnekem a cibulí je extrudovaný bezlepkový výrobek.

Informace o produktu

Výrobce: MILOŠ BIELIK-RACIO
Kód výrobku: 134412
Kód EAN: 8594000094586
Držitel rozhodnutí: MILOŠ BIELIK-RACIO

Nemoci způsobené nesnášenlivosti lepku jsou celiakie, Duhringova dermatitida a alergie na lepek. U celiakie a alergie na lepek je bezlepková dieta jediný způsob, jak zabránit projevům nemoci. Dodržováním bezlepkové diety obyčejně v relativně krátké době tyto projevy vymizí. U Duhringovy dermatitidy je bezlepková dieta základní terapií. Pokud nestačí, bývá doplněna medikamenty. Reakce na zavedení bezlepkové diety může být pomalejší než u celiakie.

Pokud se po zavedení bezlepkové diety stav nezlepší, je nutné hledat další alergie. Někteří lidé jsou alergičtí na další potraviny, např. na sóju nebo brambory, které se při bezlepkové dietě používají ve větší míře než obyčejně.

Celiakie ani Duhringova dermatitida nejsou v současné době vyléčitelné. Bezlepkovou dietou odstraníme projevy těchto nemocí, ale samotnou nemoc nevyléčíme. Proto musíme bezlepkovou dietu dodržovat neustále.

RACIO Křehké plátky kukuňčné s česnekem a cibulí 106g se mohou konzumovat neomezeně.

Výrobek z diet etického hlediska splňuje zásady zdravé výživy.

Křehké plátky je možné zařadit do denního stravování, jako vhodnou alternativu běžného pečiva stravování dospělých i dětí: pro podpoření chuti k jídlu u onkologických onemocněních u spastické zácpy pro nízký obsah zbytků a lehkou stravitelnost u bezlepkové diety jsou vhodné pro diabetiky a redukční diety, avšak pro vysoký glykemický index a menší obsah vlákniny je vhodné je zařazovat v omezeném množství v souladu s doporučeným dietním režimem v prevenci kardiovaskulárních chorob, poruch lipidového metabolismu, protože neobsahují cholesterol, potravina je vhodná pro bezlepkovou dietu. Výrobek není vhodný při alergiích na některou z potravin uvedených ve složení.

Složení
Kukuřice 92%, česnek 3%, cibule 2%, kmín, sůl.

Recenze

Recenze produktu RACIO Křehké plátky kukuřičné s česnekem a cibulí 106g

Diskuze

Diskuze k produktu RACIO Křehké plátky kukuřičné s česnekem a cibulí 106g

Přidat nový příspěvek do diskuze