Podrobné informace

Vysoce čistá forma koenzymu Q10 je 8x dostupnější pro lidský organismus. Brání volným radikálům poškozovat buňky a způsobovat stárnutí pleti.

Informace o produktu

Výrobce: SVUS PHARMA A.S.
Značka: Q MAX
Kód výrobku: 212968
Kód EAN: 8595103950427
Držitel rozhodnutí: SVUS PHARMA A.S.

Q Max® Active je přípravek, který obsahuje definované množství vysoce čisté redukované formy koenzymu Q10 s garantovanou Kaneka QH účinností, bez nežádoucích směsí a balastních látek. QMax® Active obsahuje redukovanou formu koenzymu Q10 s garantovanou Kaneka QH™ kvalitou. Jedná se o koenzym, který se vyrábí izolací z fermentovaných kvasnic (přirozený biologický proces), nejlépe odpovídá lidskému koenzymu Q10 a je bez nežádoucích příměsí a balastních látek. Redukovaný koenzym Q10 je forma, která představuje 90 % koenzymu Q10 nalezeného v plazmě zdravého člověka (rozdíl od jeho oxidované formy). Jedná se o aktivní, okamžitě využitelnou formu koenzymu Q10 s 8x vyšší dostupností. Redukovaný koenzym Q 10 by se mohl doporučit k užívání společně se statiny ke snížení výskytu jejich možných nežádoucích účinků.

Doporučené dávkování

Užívejte 1-2 tobolky denně. Při užívání statinů 2 tob. v průběhu snídaně. Nutno dodržet dlouhodobý pravidelný příjem. Blahodárný účinek se projeví až po několika týdenním užívání.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let.

Složení

Redukovaný koenzym Q10 30 mg; celkové složení: olivový olej panenský, želatina, koenzym Q10, glycerol.

Recenze

Recenze produktu SVUS Q Max Active 30 tobolek

Diskuze

Diskuze k produktu SVUS Q Max Active 30 tobolek

Přidat nový příspěvek do diskuze