Oblíbené položky

Úvodní strana » Odborné poradenství » Pylová alergie

Pylová alergie

Ráda bych si koupila volně prodejný lék (tablety, příp. kapky na oči) na alergické svědění očí. Můžete mi poradit? Suché oči mám celý rok, popraskané žilky občas, nyní aktuálně svědění, vzhledem k alergii na pyl. Objednala jsem se na alergologii - ale termín mám až za delší dobu. Potřebuji řešit nyní problém akutně.

Mgr. Pavla Horáková Mgr. Pavla Horáková

Pokud se ke svědění a pálení očí přidávají i jiné alergické projevy (tj. alergická rýma, kašel, vyrážka,..), doporučuji zakoupit si nějaké antihistaminikum (Xyzal, Zyrtec, Claritine,..) a užívat 1 tabletu denně. To by mělo zmírnit alergickou reakci.

Do očí je vhodný Allergodil nebo Livostin.

Na suché podrážděné oči doporučuji kapky v nichž je obsažena kyselina hyaluronová.

Nyní by bylo vhodné k výše uvedeným kapkám přidat Hylo-protect, které obsahují i složku redukující zánětlivé a alergické projevy. Po zbytek roku lze kapat také Hylo-protect nebo např. Hylo-comod

Výhodou kapek Hylo- je skutečnost, že po prvním použití vydrží déle než půl roku díky speciálnímu uzávěru.

Odstup od kapání různých druhů kapek by měl být minimálně 15 minut. Nejprve bych kápla Hylo-protect a po 15-30 minutách Allergodil nebo Livostin.

 
 

Imunita Oči

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám