Oblíbené položky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Bytové vůně » Osvěžovače vzduchu

PURESSENTIEL Čisticí sprej 41 aromaesenciálních olejů 200 ml

Kód výrobku: 449990

Čistí vzduch, redukuje zdroje kontaminace v domácnosti, znečištěný nebo zakouřený vzduch, zápachy z povlečení, zvířat, vdílnách, v autech atp.

Více informací

569 Kč (2,85 Kč/ml)

Skladem už jen 3 - 5 kusů

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Vše za 99 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace PURESSENTIEL Čisticí sprej 41 aromaesenciálních olejů 200 ml

Čistí vzduch, redukuje zdroje kontaminace v domácnosti, znečištěný nebo zakouřený vzduch, zápachy z povlečení, zvířat, vdílnách, v autech atp.

Vlastnosti

  • 41 ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ
  • 100% PŘÍRODNÍ PŮVOD
  • PROKÁZANÁ ÚČINNOST
  • PROTI BAKTERIÍM – VIRŮM – PLÍSNÍM
  • PRODUKT AROMATERAPIE
  • EOBBD esenciální oleje (botanicky a biochemicky jasně vymezené esenciální oleje)

Esenciální oleje a bioalkohol: 100% přírodní původ – Bez barviv – Bez konzervantů – Bez syntetické parfemace. Zatočte s bakteriemi, viry, mikroskopickými plísněmi, nepříjemnými zápachy apod.

Redukuje zdroje kontaminace. Tento produkt likviduje bakterie, viry, mikroskopické výtrusy hub, nepříjemné zápachy apod. Čistí vzduch, redukuje zdroje kontaminace (ložnice, dětské pokoje, vlhké místnosti, koupelny, kuchyně apod.), znečištěný nebo zakouřený vzduch, zápachy z povlečení, zvířat, v kancelářích, dílnách, na veřejných místech, v autech apod.

Prokázaná účinnost likvidace

  • bakterií: NF EN 1040 (5 min.)
  • virů: NF EN 14476 (5 min.)
  • plísní: NF EN 1275 (5 min.)

Použití

Roztok sprejujte do vzduchu: 6 až 8 střiků (3 až 5 ml) do každého rohu místnosti, kterou chcete vyčistit, a to několikrát denně, zejména pak večer před odchodem do postele. Tento produkt lze aplikovat na koberce, povlečení i na jiné povrchy (nejdříve si to vyzkoušejte v malém množství).

Zabraňte proto kontaktu s očima a pokožkou. Nesprejujte v přítomnosti dítěte mladšího jednoho roku. Počkejte alespoň 30 minut, než takové dítě opět do místnosti vezmete. Produkt nevylévejte do odpadu. Produkt nevystavujte teplotám vyšším než 50°C. Před použitím si důkladně přečtěte instrukce.

Pokyny pro první pomoc

Ve všech případech pochybností, nebo když příznaky přetrvávají, vyhledejte lékařskou pomoc. Osobě v bezvědomí nikdy nepodávejte nic ústy.

Při nadýchání: Postiženou osobu přemístěte na čerstvý vzduch a udržujte ji v teple a klidu.

Při styku s kůží: Odstraňte znečištěný oděv a omyjte kůži mýdlem a vodou nebo osvědčeným čisticím přípravkem. V případě alergické reakce vyhledejte lékaře. Je-li zasažená oblast je velmi rozšířená a/nebo dojde-li k poškození kůže, je třeba konzultovat s lékařem nebo přepravit pacienta do nemocnice.

Při zasažení očí: Důkladně vyplachujte měkkou, čistou vodou po dobu 15 minut při otevřených víčkách. Pokud se projeví zarudnutí, bolest nebo zhoršení zraku, vyhledejte očního lékaře.

Při požití: Nikdy nepodávejte nic ústy. Pokud je množství malé (ne více než jedno polknutí), vypláchněte ústa vodou a poraďte se s lékařem. Postiženou osobu udržujte v klidu. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte štítek.

Složení

Kopr, anýz, bazalka, pimentovník, palisandr, kajeput, skořice cassia, dřevo atlaského cedru, citron, aloisie trojlistá, kmín, cypřiš, eukalyptus, fenykl, jalovec, pelargónie, zázvor, hřebíček, anglická levandule, levandule grosso, muškátový květ, mandarinka, divoká majoránka, meduňka, máta, máta peprná, myrha, niaouli, pomeranč, oregano, petržel, petitgrain, borovice lesní, rozmarýn, saturejka, šalvěj, tymián, tea tree, tymián, sporýš a libavka."

Biocidní produkt: PT02

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Informace o produktu

Výrobce: Puressentiel
Značka: PURESSENTIEL
Produktová řada: PURESSENTIEL Čistota
Kód výrobku: 449990
Kód EAN: 3401343926755
Držitel rozhodnutí: Puressentiel

Recenze

Recenze PURESSENTIEL Čisticí sprej 41 aromaesenciálních olejů 200 ml

Diskuze

Diskuze PURESSENTIEL Čisticí sprej 41 aromaesenciálních olejů 200 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám