Moje srdcovky

Úvodní strana » Výživa a hubnutí » Sportovní výživa » Proteiny » 66 - 75 % bílkovin

Proteinové nápoje 66 - 75 % bílkovin

Proteinové nápoje představují významný zdroj životně důležitých bílkovin, které jsou pro aktivní sportovce přímo nepostradatelné. Zvýšený příjem bílkovin je doporučovány jedincům, kteří se věnují namáhavému sportu, snaží se zhubnout nebo se věnují fitness. Proteinové nápoje s 66 - 75% obsahem bílkovin jsou nejen prospěšné, ale i lahodně chutnají.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Proteinové nápoje 66 - 75 % bílkovin - detailní popis

Proč jsou proteinové nápoje pro vaše tělo tak důležité?

Podstata rychlého nárůstu svalové hmoty spočívá u proteinových nápojů v tom, že nejprve musíte svaly vhodně zatížit silovým tréninkem a teprve po cvičení je regenerovat pomocí proteinových nápojů.

Konzumace proteinových nápojů se perfektně hodí i při hubnutí. Jestliže se snažíte poctivě dodržovat přísnou dietu, může se stát, že vašemu tělu budou chybět potřebné bílkoviny. Chybějící bílkoviny můžete tělu snadno dodat díky proteinovému koktejlu na redukci hmotnosti, který neobsahuje přebytečné látky, jež by hatily vaše hubnoucí plány.

K čemu slouží proteinové nápoje s vyšším obsahem bílkovin?

Pokud se chcete pochlubit dokonale vyrýsovaným tělem, zapracovat na své postavě a pořádně se „osvalit“, pak jsou pro vás vhodné proteinové koktejly s více než 66% obsahem bílkovin. Proteinový nápoj můžete užívat po tréninku, aby vaše svaly zregenerovaly a pořádně narostly. Toho nejlépe dosáhnete dodržováním tréninkového plánu a pravidelným pitím proteinových nápojů.

Jistě jste si všimli, že u proteinových koktejlů bývá často uvedeno číslo – např. 60, 70 %. Toto číslo označuje procentuální obsah bílkovin ve 100 g nápoje (tedy kolik g proteinů je obsaženo ve 100 g nápoje). Ale nenechte se zmást, tím, je-li produkt označen číslem 100 % - neznamená to, že by obsahoval 100 % bílkovin, ale že proteiny pochází např. ze 100 % syrovátky.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám