Podrobné informace

Fixační krém se zvlášť silným účinkem určený pro nanášení a fixaci zubní protézy. Chuťově neutrální.

Informace o produktu

Výrobce: QUEISSER
Značka: PROTEFIX
Kód výrobku: 194222
Kód EAN: 8594156270193
Držitel rozhodnutí: QUEISSER

V balíčku zdarma Protefix Aktivní čisticí tablety s aktivním kyslíkem pro čistotu a pocit svěžesti, s deodoračním účinkem.

Protefix Fixační krém se vyznačuje zvlášť silným účinkem a dlouhodobým působením. Působí na mokré protéze. Zamezuje pronikání zbytků jídla mezi dáseň a zubní protézu. Je vhodný i při silné tvorbě slin. Chuťově neutrální.

Protefix Aktivní čisticí tablety mají vysokou čisticí schopnost a zároveň odstraňují nepříjemný zápach. Díky svému složení uvolňují ve vodě při rozpouštění dostatečné množství kyslíku, a tak samočinně, důkladně a rychle čistí zubní protézu, aniž by ji poškozovaly.

Fixační krém se nanese na vyčištěnou mokrou protézu v pravidelných odstupech v několika malých dávkách. Aplikuje se do prohlubní horní a dolní zubní protézy, které pak budou doléhat na čelist. Protéza se vloží do úst a na několik vteřin pevně přitiskne k čelisti. K čištění se doporučuje použít Protefix Aktivní čisticí tablety. Tableta se dá do sklenice, naplněné do jedné poloviny vlažnou vodou. Do vody se položí protéza na 15 minut (musí být zcela ponořená). Před nasazením se protéza důkladně opláchne pod tekoucí vodou.

Vyzkoušejte také Protefix Fixační podložky pro dolní či horní zubní protézu.

Recenze

Recenze produktu Protefix Fixační krém 2x40ml + tablety zdarma

Diskuze

Diskuze k produktu Protefix Fixační krém 2x40ml + tablety zdarma

Přidat nový příspěvek do diskuze