Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Týden šílených slev

Přírodní produkty pro kuřáky

Pokud člověk kouří, jsou jeho plíce zanesené dehtem. Řada zdraví škodlivých látek se ale usazuje i v ostatních orgánech, jako jsou jícen, ústa, krk, játra, cévy a slinivka. Samozřejmostí je i poškození zubů, nemluvě o zatížení kardiovaskulárního systému. Co si málokdo ale uvědomuje je skutečnost, že kouření výrazně ovlivňuje i psychické funkce.

Jestliže je člověk kuřák nebo právě kouřit přestal, by měl tělu dodat patřičné vitamíny a prospěšné složky. V nabídce Lékárna.cz naleznete řadu výrobků, které se liší svým účinkem.

Které přírodní produkty pro kuřáky jsou vhodné

Pro kuřáky jsou doporučovány výrobky, které detoxikují organismus a dodávají potřebné vitamíny pro normální stav zubů, vlasů, nehtů, kůže, ale i sliznice a působí na duševní rovnováhu. Pro lepší orientaci uvádíme základní dělení výrobků.

  • přírodní antioxidanty - jedná se o produkty bylinného původu nebo výrobky, které obsahují vitamín C, E, selen a měď
  • vitamíny pro duševní rovnováhu - produkty, které obsahují alespoň 15 % doporučené denní dávky biotinu, hořčíku, vitamínu B1 (krom jiného je také vhodný pro normální stav srdce), vitamínu C
  • vitamíny a minerály prospěšné pro vlasy, nehty, pleť - biotin, selen, zinek
  • vitamíny a minerály vhodné pro zuby - fosfor, hořčík, vápník, vitamín C, D
  • vitamíny k udržení normálního stavu sliznice - biotin, niacin, vitamin B2, A

Z nabídky Lékárna.cz lze také doporučit Zubní pastu Clinomyn pro kuřáky, žvýkačky Nicorette, popřípadě Elektronické cigarety, které naleznete v sekci Elektro.

Katalogový výpis | Seznam
akce

Acai Detox 90 tobolek

Acai Detox 90 tobolek
Kód:231139

Naše cena:  302 Kč
Běžná cena:  329 Kč
Ušetříte:  8 %

Acai detox obsahuje unikátní kombinaci 3 složek (Acai berry, Ostropestřec mariánský, houba Cordyceps), které mají vliv na imunitu a příznivě působí při hubnutí.
Dostupnost: do 3 dnů

Brainway Lykopen 60 tobolek

Brainway Lykopen 60 tobolek
Kód:39782

Naše cena:  419 Kč

Lykopen je známý antioxidant rostlinného původu.
Dostupnost: do 2 dnů
 
Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz