Moje srdcovky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Volně prodejné léky » Léky na bolest

Léky na bolest APO-IBUPROFEN a MEDOCHEMIE

Trápí vás bolesti hlavy, kloubů, zad, zubů nebo krku? Bolest je velmi nepříjemný smyslový vjem. Ulevit od ní nám může pomoct tabletka bílá, růžová, či dokonce modrá. Dnes a trhu existuje mnoho analgetických přípravků, a to v různých lékových formách. Podle způsobu užití výrobci na bolest nabízejí tablety, gely krémy, anebo náplasti.

apo-ibuprofen medochemie
  • APO-IBUPROFEN 400 mg 100 potahovaných tablet Léčivý přípravek

    APO-IBUPROFEN 400 mg 100 potahovaných tablet

    Výprodej

    Skladem

    Uleví od bolesti zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje ibuprofen.

    145 Kč 129 Kč -11 %

    129
  • APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg SOFT CAPSULES 20 tobolek Léčivý přípravek

    Skladem

    Ibuprofen v měkkých želatinových tobolkách, který se díky tekutému obsahu tobolky rychle vstřebává a pomáhá od akutních záchvatů migrény, bolesti hlavy, horečky.

    96 Kč

    96
  • ALMIRAL Gel 1 x 250 g Léčivý přípravek

    Skladem

    Lokální léčba poúrazových stavů pohybového ústrojí, jako je pohmoždění kloubů, svalů a šlach.

    249 Kč 235 Kč -6 %

    235
  • APO-IBUPROFEN 400 mg 30 potahovaných tablet Léčivý přípravek

    Skladem

    Uleví od bolesti zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje ibuprofen.

    60 Kč 54 Kč -10 %

    54
  • ALMIRAL Gel 50 g Léčivý přípravek

    Skladem

    K léčbě sportovních poranění (podvrtnutí, vykloubení, pohmoždění) a k léčbě poúrazových zánětů svalů, kloubů a vazů.

    104 Kč 82 Kč -21 %

    82
  • ALMIRAL Gel 100 g Léčivý přípravek

    Skladem

    Bez porady s lékařem je možné použít přípravek Almiral Gel k léčbě sportovních poranění (podvrtnutí, vykloubení, pohmoždění) a k léčbě poúrazových zánětů svalů, kloubů a vazů.

    173 Kč 139 Kč -20 %

    139

Léky na bolest - detailní popis

Účinná analgetika Vám pomohou ulevit od bolesti různého charakteru. Zmírní příznaky chřipky a nachlazení, bolest svalů, kloubů, zubů, zad a také menstruační bolest.

Zbavte se bez kompromisů nepříjemných obtíží a objednejte si léky na bolest ve formě

  • tablet – Paralen 500 nebo Coldrex tablety uleví od typických příznaků chřipky, zejména horečky, bolesti hlavy, svalů a kloubů
  • náplastí – na namožené svaly či bolavé klouby a záda vyzkoušejte příjemné hřejivé náplasti Voltaren, které uvolňují teplo až 10 hodin
  • čípků – pro zmírnění příznaků chřipky u miminek a malých dětí doporučujeme zvolit šetrné čípky Panadol Baby a Panadol Junior
  • gelu nebo masti – Voltaren Forte ke zmírnění otoků a bolesti svalů a kloubů

Pozor, ne vždy je léčba chřipky svépomocí vhodná. Pokud u Vás nachlazení i horečka přetrvávají déle než 7 dní bez výrazného zlepšení, navštivte lékaře. Důrazně také dbejte na pokyny uvedené v příbalovém letáku, překročení doporučené denní dávky prášků proti bolesti může vést k závažnému poškození jater.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám