Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Eucerin

Převodová souprava 3-120 LV/606383 1ks

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.

 

Převodová souprava 3-120 LV/606383 1ks
Převodová souprava 3-120 LV. Více informací
Kód výrobku: 8698
Cena s DPH: 62 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Převodová souprava 3-120 LV/606383 1ks

Užití
Převodové soupravy 200 LV a 150 LV (dále jen soupravy) slouží k přepouštění jednotlivých sterilních složek infúzních roztoků z láhve do vaku. Soupravy 2-120 LV, 3-120 LV umožňují přepouštění sterilních roztoků z více lahví do vaku. Převodová souprava Y je v kombinaci s převodovými soupravami 200 LV, 2-120 LV a 3-120 LV určena pro sterilní manuální přepouštění jednotlivých složek infúzních roztoků z lahví do vaků. Převodová souprava Y umožňuje díky zvýšení počtu cest až na šest (při napojení dvou třícestných převodových souprav) naplnit vak bez opakovaného vpichu týmž trnem převodové soupravy do jiné lahve s infúzním roztokem.
Fakta
Návod k použití: Soupravu vyjmout z obalu. Sejmout kryty. Pozitivní kužel převodové soupravy napojit na negativní kužel vaku. Při přepouštění roztoků do vaku s využitím dvou převodových souprav typu 200 LV, 2-120 LV nebo 3-120 LV napojit pozitivní kužely obou převodových souprav na negativní kužely převodové soupravy Y. Pozitivní kužel převodové soupravy Y spojit s negativním kuželem vaku. Zkontrolovat uzavření zátky zavzdušňovacích otvorů a uzavřít tlačky. Vpíchnout propichovací trn do zátky lahve. Při zahájení přepouštění otevřít pérové tlačky a následně zátky zavzdušňovacích otvorů. Při přepouštění se řídit postupem daným interním předpisem uživatele (nemocnice).
Poznámka
Soupravy nepoužívejte, je-li obal poškozen nebo jsou-li ochranné kryty spadlé. Použité soupravy odložte do kontejneru s infekčním materiálem a likvidujte předepsaným způsobem.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz