Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Allnature

Podložka Convex ES tvarovatelná bílá - standard - 5 ks

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Podložka Convex ES tvarovatelná bílá - standard - 5 ks
Podložka z hmoty Durahesíve projednorázové použití. Pomůcka je určena k ošetřování vývodu. Více informací
Kód výrobku: 47494
Cena s DPH: 1 096 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Podložka Convex ES tvarovatelná bílá - standard - 5 ks

Užití
Podložky systému Combíhesive. Durahesíve Flexíble a Durahesíve Convex jsou určeny k použití s pomůckami dvoudílného systému Combihesive 2 S. Podložky Convex Combihesive 2 S jsou určeny pro použití při péči o vpadlé stomie, stomie umistněé v kožních záhybech nebo o další stomie, které se obtížně ošetřují.

Fakta
Nasazování: kůže v okolí stomie musí být čistá, suchá a zbavena všech nečistot a mastnoty. Pomocí připravené měrky zvolte podložku, která má kroužek nejméně o 1 cm větší než je průměr stomie. Načrtněte přesný obrys stomie na zadní stranu podložky. Vystřihněte podložku tak, aby zůstalo vždy nejméně 5mm mezi okrajem otvoru a přírubovým kroužkem. Odstraňte krycí papír. U předstřižených podložek zvolte takovou velikost podložky, aby stomie nepřesahovala toto předstřlžení. Odstraňte krycí papír. Zvláště pečlivě přitiskněte podložku v těsném okolí stomie. S pomůckou je možno se koupat, sprchovat nebo plavat. Připevněte sáček systému Combíhesive2 S (prostudujte si pečlivě návod k použití).

Poznámka
Pozor! V případě urostomíí s megauretery a při chybějícím močovém měchýřl či rezervoáru je třeba dbát zvýšené opatrnosti, aby se adheziva nedostala do stomie. Klinické studie ve vzácných případech prokázaly přítomnost adheziv v renálním sběrném systému některých pacientů. Jestliže se zjistí přítomnost cizích hmot v močovém traktu, musí se přehodnotit další používání adheziva a zahájit příslušný klinický postup.

Potřebujete odbornou radu?
Zeptejte se lékárníka

Mgr. Pavla Horáková
466 444 233

Po - Pá 8 - 17 h
lekarnik@lekarna.cz

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz