Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Podložka Combihesive 2S Convex 45 / 16 mm 5 ks

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Podložka Combihesive 2S Convex 45 / 16 mm 5 ks
Pomůcka je určena k ošetřováni vývodu. Více informací
Kód výrobku: 53077
Cena s DPH: 1 264 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Podložka Combihesive 2S Convex 45 / 16 mm 5 ks

Podložka z hmoly Durahesive pro jednorázové použití. Pomůcka je určena k ošetřováni vývodu.

Užití
Podložky systému Combihesive, Durahesive Flexible a Durahesive Convex jsou určeny k použití s pomůckami dvoudílného systému Combihesive 2 S. Podložky Convex Combihesive 2 Sjsou určeny pro použití při péči o vpadlé stomie, stomie umístěné v kožních záhybech nebo o další stomie, které se obtížné ošetřují.

Fakta
Nasazování: kůže v okolí stomie musí být čistá, suchá a zbavena všech nečistot a mastnoty. Pomocí připravené měrky zvolte podložku, která má kroužek nejméně o 1 cm větši než je průměr stomie. Načrtněte přesný obrys stomie na zadní stranu podložky. Vystřihněte podložku tak. aby zůstalo vždy nejméně 5mm mezi okrajem otvoru a přírubovým kroužkem. Odstraňte krycí papír U předstfižených podložek zvolte lakovou velikost podložky, aby stomie nepřesahovala toto předstfižem Odstraňte krycí papír. Zvláště pečlivě přitiskněte podložku v těsném okolí stomie. S pomůckou je možno se koupat, sprchovat nebo plavat. Připevněte sáček systémuCombihestve2 S(prostudujtesipečltvě návodk použiti).

Poznámka
Pozor! V případě urostomií s megauretery a při chybějícím močovém měchýn či rezervoáru je třeba dbát zvýšené opatrnosti, aby se adhezřva nedostala do stomie. Klinické studie ve vzácných případech prokázaly přítomnost adheziv v renálnim sběrném systému některých pacientů. Jestliže se zjistí přítomnost cizích hmot v močovém traktu, musí se přehodnotit další používání adheziva a zahájit příslušný klinický postup.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz