Podrobné informace

Pomůcka je určena k ošetřování vývodu.

Informace o produktu

Výrobce: BRISTOL ARZNEIMITTEL GMBH
Značka: COMBIHESIVE
Kód výrobku: 53013
Kód EAN: 768455050581
Držitel rozhodnutí: BRISTOL ARZNEIMITTEL GMBH

Podložka Stomahesive pro jednorázové použiti. Pomůcka je určena k ošetřování vývodu.

Užití
Podložky Stomahesive. Duollex a Flexible jsou určeny k použiti spolu s dalšími pomůckami dvoudílného systému Combihesive2 S.

Fakta
Nasazování: S pomůckou je možno se koupat, sprchovat nebo plavat. Kůže v okolí stomie musí být Čistá, suchá a zbavena všech nečistot a mastnoty. Pomocí pfípravené měrky zvolte podložku, která má kroužek nejméně olcmvětší než je průměr slomie. Načrtněte přesný obrys stomie na zadní stranu podložky. Vystřihněte podložkutak, aby zůstalo vždy nejméně 5mm mezi okrajem otvoru a přírubovým kroužkem. Odstraňte krycí papír Zvláště pečlivě přitiskněte podložku v těsném okolí stomie. Připevněte sáček systému Combihesive 2 S (prostudujte si pečlivě návod k použiti").

Poznámka
Pozor! V případě urostomii s megauretery a při chybějícím močovém měchýřt čí rezervoáru je třeba dbát zvýšené opatrnosti, aby se adhezřva nedostala do stomie. Klinické studie ve vzácných případech prokázaly přítomnost adheziv v renálním sběrném systému některých pacientů. Jestliže se zjisti přítomnost cizích hmotv močovém traktu, musí se přehodnotit další používáni adheziva a zahájit příslušný klinický postup.

Recenze

Recenze produktu Podložka Combihesive 2S 15 x 15 cm 100 mm 5 ks

Diskuze

Diskuze k produktu Podložka Combihesive 2S 15 x 15 cm 100 mm 5 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze