Podrobné informace

Tvarovatelná podložka pro stomii, k jednorázovému použití.

Informace o produktu

Výrobce: CONVATEC
Kód výrobku: 75882
Kód EAN: 768455100330
Držitel rozhodnutí: CONVATEC

Užití
Tvarovatelná podložka Combihesive 2S umožňuje vytvoření otvoru pro stomii podle tvaru a velikosti stomie bez potřeby používání měřící šablony nebo nůžek. Tvarovatelná podložka s přírubovým kroužkem je součástí dvoudílného stomického systému, který musí být použit v kombinaci se sáčkem ConvaTec Combihesive 2S.

Příznaky
Pro ošetřování vývodu (stomie).

Vedlejší příznaky
V případě zaníceného okolí urostomie postupujte při používání adhezivních výrobků opatrně, hlavně v souvislosti megaureteramí a při absenci močového rezervoáru. V klinických zprávách se v těchto případech u pacientů ojediněle vyskytla přítomnost adheziv v renálním sběrném systému. V případě, že se dokáže přítomnost těchto látek v fmočovém traktu, zvažte další používání adhesivních výrobků a věnujte pacientovi odpovídající péči.
Pokud se objeví podráždění, přerušte používání a konzultujte použití s lékařem nebo sestrou.

Fakta
Návod k použiti:
Kůže v okolí stomie musí být čistá, suchá a zbavená všech nečistot a mastnoty.
1. Zkontrolujte, zda jste zvolili odpovídající velikost tvarovatelná podložky ConvaTec Combihesive 2S.
2. Otevřete samostatné balení podložky a vyndejte podložku. Zatím z podložky neodstraňujte průhlednou část obalu nebo bílý krycí papír.
3. Vytvarujte si otvor v podložce podle Vaší individuální potřeby. Vložte palce (nebo prsty) doprostřed otvoru a začněte rolovat hmotu směrem od středu. Prsty modelujte otvor tak dlouho, až vytvoříte otvor odpovídající velikosti a tvaru Vaší stomie.

Upozornění: Doporučujeme, aby byla podložka aplikována inhed po vytvarování otvoru. Vzhledem k tvarováni podložky prsty není doporučeno používat nůžky.
Po vytvarováni otvoru odstraňte prosím průhlednou krycí folii a aplikujte podložku podle návodu. Bílý krycí papír v této chvíli ještě neodstraňujte.

Použití podložky:
1. Umístěte připravený otvor nad stomii a přiložte podložku na kůži.
2. Uhlaďte prsty tak, aby vnitřní okraj otvoru přiléhal co nejvíce ke stomii. Přitlačte plochu uvnitř kroužku ktělu. aby pokožka dobře přilnula.
3. Pňdržte podložku na místě alespoň po dobu 30 sekund.
4. Odstraňte bílý, krycí papírztvarovatelného okraje podložky a přitlačte k tělu tak, aby nedošlo k vytvoření záhybů.

Recenze

Recenze produktu Podložka C2S plochá tvarovaná 45/13-22 mm 5 ks

Diskuze

Diskuze k produktu Podložka C2S plochá tvarovaná 45/13-22 mm 5 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze