Oblíbené položky

Úvodní strana » Péče pro krásu a osobní hygienu » Masážní přípravky » Masážní gely a roztoky

Pleurogel 150 ml kaštanový

Kód výrobku: 22609
Masážní kaštanový gel.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Pleurogel 150 ml kaštanový

Masážní kaštanový gel.

Informace o produktu

Výrobce: 7RED s.r.o.
Značka: PLEUROGEL
Kód výrobku: 22609
Kód EAN:
Držitel rozhodnutí: 7RED s.r.o.

Pleurogel kaštanový je určen k zevnímu použití, je lehce roztíratelný, snadno proniká i do hlubších vrstev pokožky a tím zajišťuje účinnou regeneraci svalstva. Pomáhá při cévních potížích, při revmatismu, dně a ischiasu. Jedná se o čistý přírodní produkt využívající antibakteriálních, antivirových a regeneračních účinků glukanů. Zvýšené sorbce účinných látek je dosaženo přídavkem kaštanového extraktu. Spolehlivým pomocníkem jsou masti a gely z kaštanu, které pronikají přes pokožku k cévám a působí na jejich rozšíření. Je vhodný jako podpůrný prostředek při křečových žilách. Gel lze užívat při obtížích s revmatickými klouby. Jeho tišící účinky blahodárně působí na podkožní vrstvy.

Příznivé účinky glukanů se projevují nejen při svalové únavě, ale i při bolestech a zánětech kloubů. Aplikace Pleurogelu Chestnut je s ohledem na účinky glukanů možná i u osob postižených infekčními kožními onemocněními a ekzémy. Druhotně slouží jako ochrana proti zhoubnému působení UV a radioaktivnímu záření.

Obsahové látky kaštanu příznivě ovlivňují oběhovou rychlost a žilní odtok, posilují arteriovenózní spojky a zabraňují tvoření otoků. Podle posledních výzkumných prací podněcují též funkci nadledvin.

Užití
Při žilním městnání, jež provází křečové žíly, při povrchních a hlubokých zánětech žil, bércových vředech, hemoroidech a posttrombotickém syndromu. Dobré účinky se zjistily i při periferních poruchách prokrvení, jako při chorobě Raynaudově, občasném kulhání a cévních poruchách mozkových.

Účinné látky v kaštanu

  • aescin
  • aesculin
  • fraxin
  • glykosidy
  • flavonoidy
  • pektiny
  • třísloviny
  • choin

Účinky
K dalším prokazatelným účinkům patří vliv na pokožku Vliv glucanů na hojení ran byl v praxi prokázán a v tomto směru existuje celá řada dobrých zkušeností. Dochází k rychlejšímu vytváření nové vrstvy povrchové tkáně ve srovnání s neošetřenými případy. Již 5 dní po zranění dochází ke zhojení léčené rány a k částečnému, někdy i úplnému zmizení jizvy cca do 10 dnů.

Aplikace Intenzívní kůra po dobu tří týdnů. Pro zvýšení účinku možno Pleurogely kombinovat s vnitřním užíváním přípravku Pleuramax.

Řada výzkumů vlastností glucanů prokázala, že glucany působí jako účinné zachycovače volných radikálů. Mechanizmus působení je ten, že glucany chrání buňky obranyschopnosti organizmu cirkulující v krvi od napadení volnými radikály při i po radiaci, aniž by došlo ke změně jejich důležitých funkcí nutných pro obnovení tvorby kostní dřeně. Řadou výzkumů bylo zjištěno, že aplikací glucanů na pokožku se podstatně snižuje škodlivost vlivů záření (počítače, telefony, UV záření, televize) na imunitní systém. Výzkumy potvrdily, že glucany chrání pokožku před vysycháním po použití detergentů (saponátů). Na dobrovolnících bylo zjištěno, že při aplikaci glucanového přípravku a následné aplikaci detergentu nedochází k dehydrataci, jako bez použití glucanů.

Experimentálně byly zjištěny účinky glucanů na léčení kožních nádorů. Glucany, jak bylo zjištěno, vyvolávají produkci endogenních faktorů, které chrání pokožku proti oxidativním stresům a dalším negativním účinkům a které působí na zvyšování její odolnosti. Současně tyto faktory zvyšují elasticitu pokožky, působí proti vzniku vrásek a zvyšují její hladkost a hebkost.

Pleuran Beta-1,3-D-glucan
Není to vitamín, není to bylinka, není to minerál, je to přírodní polysachyrid. Pokud biotechnologie neobjevila princip macerace byla tato substance schovaná v houbách a stěnách rostlinných buněk. Vědci zjistili, že uvnitř hub a rostlin se nachází látka, která má výrazné protinádorové a imunostimulační účinky. Je to přírodní polysacharid, s odborným názvem Beta-1,3-D-Glucan složený z mnoha jednotek glukózy a nachází se v jedlých houbách - Hiratake a Shitake. Po chemické stránce jde o homopolymérní beta-1,3-D-Glucan, který se jako polysacharid obsahující beta-1,3-glykozidickou vazbu v hlavním řetězci polymeru vyznačuje především imunostimulačním účinkem na živý organismus.

Tento stimulující účinek působí na základní obranné systémy člověka. Beta-D-Glucan významně zvyšuje odolnost proti různým bakte-riálním, virovým a houbovým infekcím, resp. má svým působením také významný protirakovinový účinek. Glucany s největším biologickým účinkem jsou beta glucany, které jsou izolovány z buněčných stěn některých druhů hub.

Biologická aktivita beta glucanu závisí na rostlinném původu, typu izolace, jeho velikosti a rozpustnosti. Glucany byly zkoumány v posledních 50-ti letech v USA a Japonsku. Z výsledků výzkumů vyplývá velmi pozitivní účinek na celkový organismus člověka. Jedná se o ryze přírodní a bezpečnou prevenci a doplňkové řešení zdravotních potíží typu infekčních onemocnění, onemocnění způsobené oslabením imunitního systému a rakoviny kůže, alergií, kloubního a mimokloubního revmatismu, syndromu chronické únavy, žaludečních vředů a podpory krvetvorby.

Přípravek je optimalizován pro maximální účinky, aniž by dráždil pokožku nebo vyvolával nežádoucí alergické reakce či negativní účinky. A jelikož aktivuje přímo buňky imunitních systémů, nemůže nastat problém rezistence (odolnost tkáně), tak častý u většiny běžně používaných antibiotik.

Použití přírodních stimulujících látek přitom vede k rychlejšímu uzdravení, aniž by bylo naše tělo zaplavováno chemickými látkami.

Všechny pleurogely jsou určeny k vnějšímu použití.

Recenze

Recenze produktu Pleurogel 150 ml kaštanový

Diskuze

Diskuze k produktu Pleurogel 150 ml kaštanový

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám