Podrobné informace

Dodává pleti energii a vitalitu. Ošetřuje, zjemňuje a propůjčuje pleti hebkost. Chrání před antioxidanty.Obsahuje komplex BioSeed s výtažky z hroznů, nimbovníku, slunečnice s vynikajícími vyživujícími, hydratačními a zjemňujícími vlastnostmi.

Informace o produktu

Výrobce: Beauty Plus s.r.o.
Značka: AVON
Kód výrobku: 92138
Kód EAN: 92138
Držitel rozhodnutí: Beauty Plus s.r.o.

Obsahuje komplex BioSeed s výtažky z: hroznů, nimbovníku, slunečnice s vynikajícími vyživujícími, hydratačními a zjemňujícími vlastnostmi.

Pleťový krém s broskví a mandlovým mlékem obohacený o výtažky a vůni broskví a mandlového mléka pleti dodávají energii a vitalitu. Pravidelným používáním se pleť stává jemnější.

Aktivní látky:

  • výtažky z broskve - revitalizuje, zjemňuje a osvěžuje
  • mandlové mléko - hydratuje, vyživuje a chrání před volnými radikály.

Jak používat: aplikujte každé ráno a večer na pokožku obličeje. 

AVON je celosvětově vedoucí společnost přímého prodeje v oblasti kosmetiky. V oblasti vývoje nových technologií je špičkou. AVON prodává své výrobky ve více než 140 zemích světa a ročně je vytištěno 600 miliónů katalogů, které zhlédne více než 100 miliónů zákazníků. Na českém trhu působí již od roku 1991. Oddělení výzkumu a vývoje AVON - SKIN CARE LABORATORIES v New Yorku každoročně vyvine a otestuje 600 výrobků. Mezi přední světové kosmetické firmy zařazuje AVON i více než 80 patentů. Tato internetová stránka není oficiální stránkou společnosti AVON Cosmetics, spol. s r.o. Žádné výrobky značky AVON nejsou testované na zvířatech. Výtěžky z prodeje některých produktů od AVONu pomáhají bojovat proti rakovině prsu a domácímu násilí.

Recenze

Recenze produktu Pleťový krém s broskví a mandlovým mlékem Naturals 125 ml av44503cx

Diskuze

Diskuze k produktu Pleťový krém s broskví a mandlovým mlékem Naturals 125 ml av44503cx

Přidat nový příspěvek do diskuze