Lékárna.cz

Píštalky na psy

Píšťalky na psy jsou nedílnou součástí jejich výcviku. Nejčastěji se používají při výcviku loveckých a sportovních plemen, ale stále častěji je začínají používat i majitelé domácích psů. Důvodů je hned několik:

V této kategorii momentálně nejsou žádné produkty

Píštalky na psy - detailní popis

Píšťalky jsou nedílnou součástí loveckého výcviku každého psa. Pes se pomocí píšťalky lépe ovládá a snadno se učí povely. Při objednání píšťalky si nezapomeňte objednat i řemínek (některé se prodávají již se řemínkem k píšťalce zdarma). Vybírejte také i z naši široké nabídky vábniček, které zajisté oceníte na každém honu. 

·        Píšťalky umožňují jasnou komunikaci mezi psem a jeho pánem, usnadňují výcvik psa.

·        Píšťalka na psy je slyšet na velkou vzdálenost.

·        Tón píšťalky je na rozdíl od hlasu, který může být ovlivněn emocemi nebo nachlazením, stále stejný a díky tomu mohou dávat psovi povely, kromě pána, i ostatní členové jeho „lidské smečky“.

·        Píšťalky na psy existují v mnoha provedeních a vybere si i ten nejnáročnější chovatel. Plastové píšťalky, kovové píšťalky – seřiditelné nebo neseřiditelné, ultrazvukové píšťalky či píšťalky z buvolího rohu…

 A kde píšťalky pro své psy seženete? Snadno i na Lékárně.cz.

TIP! Píšťalka je nepostradatelná věc v každé domácnosti se psem. Píšťalky ulehčují výcvik a každodenní procházky. Na píšťalku byste rozhodně neměli zapomenout. Je tu nakonec od toho, aby Vám ulehčila život. 

Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více