Oblíbené položky

Úvodní strana » Péče pro krásu a osobní hygienu » Masážní pomůcky » Masážní gely a roztoky

Phyteneo Masážní gel 50 g - diskuze

Kód výrobku: 67754
Přípravek je určený pro doplňkovou a alternativní péči při stavech svalové únavy, bolestech zad, artritických a revmatických bolestech.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Phyteneo Masážní gel 50 g

Přípravek je určený pro doplňkovou a alternativní péči při stavech svalové únavy, bolestech zad, artritických a revmatických bolestech.

Informace o produktu

Výrobce: NEOFYT
Značka: PHYTENEO
Kód výrobku: 67754
Kód EAN: 8594071270063
Držitel rozhodnutí: NEOFYT

Charakteristika
Přípravek je určený pro doplňkovou a alternativní péči při stavech svalové únavy, bolestech zad, artritických a revmatických bolestech.
Obsahuje extrakt kopřivy dvoudomé, vrbové kůry a tymiánu a methyl sulfonyl methan (MSM). Látky jsou zakomponované do dobře roztíratelné formy, která zajišťuje rovněž dobré vstřebání do pokožky. Po rozetření příjemně voní tymiánem a působí celkově uklidňujícím dojmem.

Určení
Přípravek je vhodný použít pro doplňkovou nebo alternativní péči při reumatiodní artritidě, osteoartritidě, bolesti svalů a kloubů po námaze, pohmoždění nebo při zanícení a otoku.

Účinky
Listy kopřivy dvoudomé jsou při zevním použití tradičně užívány jako prostředek při artritických bolestech. Chloupky (trichomy), které pokrývají povrch rostliny obsahují mimo jiných látek také histamin, acetylcholin, 5-hydroxytryptamin.
Ačkoli přesný mechanismus účinku není zatím známý, při studiích byl opakovaně pozorován pozitivní vliv při zevní aplikaci extraktů listů kopřivy na postižená místa u pacientů s reumatoidní artritidou a osteoartritidou. Předpokládaný mechanismus účinku je založen na ovlivnění činnosti dendritických buněk, které hrají klíčovou úlohu při indukci imunitní reakce T-buněk.
Další účinná látka je dnes již často užívaný methyl sulfonyl methan (MSM). Předpokládaný mechanismus působení je založen jednak na jeho antioxidačních a protizánětlivých účincích, dále pak i na skutečnosti, že se jako prekurzor rozhodující měrou podílí na tvorbě glukosaminsulfátu, který je základní složkou chrupavek.
Extrakt vrbové kůry obsahuje zejména kyselinu salicylovou a estery salicinu, tradiční a často využívané látky, které vykazují analgetické a protizánětlivé účinky. Účinek kyseliny salicylové resp. jejích derivátů je dobře známý a spočívá v ireversibilní inaktivaci enzymu cyklooxygenázy.Tímto způsobem je blokována syntéza prostaglandinů, jejichž přítomnost v konečném důsledku způsobuje pocity bolesti.

Použití
Krém v obvyklém množství nanášíme na čistou a suchou pokožku a vmasírujeme. Dobrých výsledků docílíme opakovaným používáním po každém umytí nebo nanášením opakovaně během dne případně před spánkem.

Upozornění
Tento přípravek a zde podávané informace nejsou určeny jako náhrada lékařské péče. Přípravek není rovněž určen k léčbě nebo prevenci jakéhokoliv onemocnění.V případě užívání sedativ, antihypertensiv a léčby diabetes doporučujeme před užitím konzultaci s lékařem.

Recenze

Recenze produktu Phyteneo Masážní gel 50 g

Diskuze

Diskuze k produktu Phyteneo Masážní gel 50 g

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám