Úvodní strana Krása a hygiena Ústní hygiena Zubní kartáčky Elektrické kartáčky Náhradní hlavice k zubním kartáčkům

PHILIPS SONICARE Premium White HX9064/33 standardní velikost hlavice, 4 ks černé

Kód výrobku: 456071

Světlejší zuby už za 3 dny se sonickou technlogií Philips Sonicare. Užívejte si pocit důkladně vyčištěných světlých zubů a zářivého úsměvu.

Více informací

Skladem více než 5 kusů

Zítra odešleme, u vás v pondělí 30. 11.

Zítra odešleme, u vás v pondělí 30. 11.

1 049 Kč
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

PHILIPS SONICARE Premium White HX9064/33 standardní velikost hlavice, 4 ks černé

Hlavice Premium White - nejlepší mezi hlavicemi pro bělejší a zářivější úsměv.

Náhradní hlavice na kartáčky Philips Sonicare

Umocněte péči o své zuby a dásně a dbejte na pravidelnou výměnu sonických kartáčkových hlavic Philips Sonicare. Všechny náhradní hlavice jsou kompatibilní se sonickými elektrickými kartáčky Philips Sonicare a pomáhají vám tak zajistit a udržet světlejší a zdravější zuby již během prvních týdnů od začátku používání. S pravidelnou výměnou a údržbou tak budete mít neustále zářivý úsměv a ještě zdravější chrup.

Bělejší zuby rychle a šetrně

Hustší uspořádání vláken uprostřed hlavice kartáčku odstraňuje plak a každodenní povrchové skvrny způsobené jídlem a nápoji. Díky flexibilním bokům vlákna kopírují jedinečný tvar vašich zubů a dásní pro hloubkové čištění a zářivější úsměv za pouhé 3 dny.

Přizpůsobivé čištění s technologií Philips Sonicare

Sonický stíravý pohyb napění zubní pastu na bublinky, které útočí na plak a vhání je do mezizubních prostor a podél dásní. Současně si budou vaše zuby užívat 62 000 jemných, avšak účinných pohybů kartáčkovou hlavicí. Za pouhé 2 minuty získáte stejný účinek jako při měsíčním čištění manuálním kartáčkem.

S pokročilou sonickou technologií je každé čištění přizpůsobeno právě vám. Hlavice Optimal White se přizpůsobí jedinečným liniím vašich zubů a dásní, absorbuje přílišný tlak při čištění a umožňuje tak naplno využít sonickou technologii.

Až 10x lepší odstranění plaku

S kartáčkovou hlavicí Premium White získáte výjimečné čištění a každodenní bělení. Flexibilní design pomáhá odstranit až 10× více plaku* ze zubů a podél linie dásní pro hluboké čištění, které vidíte i cítíte.

Indikátor výměny hlavice

Chytrý kartáček Philips Sonicare sleduje, jak často a s jakým tlakem si zuby čistíte a upozorní vás, když je třeba hlavici vyměnit. Pokud nemáte chytrý kartáček Sonicare, stačí vám sledovat modrá vlákna - zbělají, když je třeba hlavici vyměnit.

Párování režimů BrushSync™

S párováním režimů BrushSync™ dosáhnete nejlepší možné čistoty**. Kartáčková hlavice Philips Sonicare W je synchronizována s funkcí BrushSync™ kartáčku Philips Sonicare** a vybírá optimální režim a intenzitu čištění pro výjimečnou péči. Stačí pouze začít čistit.

Balení obsahuje

4 ks hlavic

*než manuální kartáček
**párování režimů BrushSync je kompatibilní pouze s kartáčky Philips Sonicare s funkcí BrushSync

Informace o produktu

Výrobce: PHILIPS
Značka: PHILIPS SONICARE
Kód výrobku: 456071
Kód EAN: 8710103805717
Držitel rozhodnutí: PHILIPS

Recenze

PHILIPS SONICARE Premium White HX9064/33 standardní velikost hlavice, 4 ks černé

Diskuze

PHILIPS SONICARE Premium White HX9064/33 standardní velikost hlavice, 4 ks černé

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám