Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » P » PECTODRILL

PECTODRILL

 • PECTODRILL 5% SIRUP PRO DOSPĚLÉ NA VLHKÝ KAŠEL BEZ CUKRU 200 ML/10GM+ODM… Registrovaný léčivý přípravek

  2 dny

  K čemu se používá Pectodrill 5% sirup užijte při onemocnění dýchacích cest spojeném se snahou odkašlat. Tento lék tedy upravuje kvalitu hlenu v průduškách a pomáhá jeho vykašlávání. Proto se doporučuje ho užívat v případě počínajících infekcí dýchacích cest (v akutním stadiu) spojených s obtížným vykašláním hlenu z průdušek. Není určen pro pacienty s chronickým (trvalým) kašlem. Pectodrill 5% sirup pro dospělé na vlhký kašel bez cukru je určen pouze pro dospělé pacienty. Celková doba užívání by neměla překročit 5 dní.

  134 Kč

 • PECTODRILL 5% SIRUP PRO DOSPĚLÉ NA VLHKÝ KAŠEL 200 ML/10GM+ODM Sirup Registrovaný léčivý přípravek

  2 dny

  K čemu se používá Pectodrill 5% sirup užijte při onemocnění dýchacích cest spojeném se snahou odkašlat. Tento lék tedy upravuje kvalitu hlenu v průduškách a pomáhá jeho vykašlávání. Proto se doporučuje ho užívat v případě počínajících infekcí dýchacích cest (v akutním stadiu) spojených s obtížným vykašláním hlenu z průdušek. Není určen pro pacienty s chronickým (trvalým) kašlem. Pectodrill 5% sirup pro dospělé na vlhký kašel je určen pouze pro dospělé pacienty. Celková doba užívání by neměla překročit 5 dní.

  132 Kč -10% 146 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám