Podrobné informace

PARIVORTEX chamber je první antistatický inhalační nástavec na principu cyklonového víru, který podporuje přenos malých kapiček aerosolu do plic.

Informace o produktu

Výrobce: PARI GMBH
Kód výrobku: 210048
Kód EAN: 4260020431758
Držitel rozhodnutí: PARI GMBH

VORTEX je pomůcka pro inhalaci používaná se spreji nebo tzv. inhalátory pro ošetřování onemocnění dýchacích cest. Kovová komora s jedinečným využitím principu cyklonového víru zajišťuje spolehlivé dávkování. Výhody inhalačního nástavce VORTEX - minimalizace vlivu chybné koordinace při užívání inhalátorů, zamezení působení nadměrné dávky léku na ústa a jícen a souvisejícím nežádoucím účinkům. Pružný připojovací kroužek umožňuje používání se všemi existujícími inhalátory. Žádný materiál výrobku VORTEX neobsahuje latex.

Dávkování dle pokynů lékaře pro každého jednotlivého pacienta.

Stisknout a nadechnout. Tak krátký by mohl být návod k použití inhalátoru. Pro mnoho pacientů, především pro děti a starší osoby, to však tak jednoduché není. Často mají potíže vdechnout současně s aktivaci inhalátoru. Často dochází ke zvýšenému usazování v ústech a hltanu. Antistatická inhalační pomůcka VORTEX pracující na jedinečném principu cyklónového víru pomáhá tylo nevýhody inhalátorů překonat. Při nadechnutí se oblak aerosolu přemění na vír. Díky tomu přejdou jemné kapičky do plic a oblast úst a hltanu je chráněna před nežádoucím usazováním léčiva.

Můžete snadno nasazovat a měnit dětské masky, je vhodný pro čištění v myčkách i vyvařování. Průhledný náústek umožňuje při aktivaci inhalátoru vizuální kontrolu.

Recenze

Recenze produktu PARI VORTEX chamber od 4+

Diskuze

Diskuze k produktu PARI VORTEX chamber od 4+

Přidat nový příspěvek do diskuze